Вікторія Сюмар не витримала і висказала все: “Мало хто знає, що у Вінниці, де був ракетний удар загuнула неймовірна людина, яка…”

З Вінничини вся моя родина. Це самий дорогий і рідний край, з неповторними подільськими краєвидами, Бугом, і Россю…

Вінниччина здавалася такою безпечною, сільськогосподарський регіон, глибокий центр України…
Але в цій війні немає безпечних місць. Це абсурдна, безглузда і дуже жорстока війна…

Світ тісний, і сьогодні в Вінниці загинула наша знайома. Я прямо зараз слухаю повітряну тривогу в Києві і хочу аби світ усвідомив – з такою путінською росією безпечних місць немає ніде в світі.

Це розуміють британці, на вулицях яких расєянє розпиляли Новічок. Це розуміють поляки, після вбивства польських лідерів в авіатрощі. Але розуміння мало.

Расєянє зробили все, аби почути повітряні тривоги в москві, пітєрі, пєрмі і в тій клятій бурятіі. Вони отямляться лише тоді, коли ховатимуть своїх дітей, загиблих від ракет в мирних містах і в простих магазинах. Ні за що.

«Око за око і зуб за зуб» – це єдине, що зможе забезпечити прозріння цієї жорстокої і тупої орди…

Вікторія Сюмар

1 коментар до “Вікторія Сюмар не витримала і висказала все: “Мало хто знає, що у Вінниці, де був ракетний удар загuнула неймовірна людина, яка…”

  • 14 Липня, 2022 о 2:25 pm
    Permalink

    у світі стаються вбивства насильства ,зверхність власть імущих візьми 150 тис дол і я пішов у ліс ,все це породило лише тому що гуманна спільнота відмінила статью око за око ,бог не даром увів такий закон ,але гуманна європа і власть імущих відмінили цей закон лише тому щоб вони самі не попадали під дію цього закона ,можливо не булоб бучі не булоб рострілів в школах США ,Не булоб Брейдиків ,який вбив людей приніс стільки людям оря ,а йому ще не любиться тюрьма бо там телевізор не такий і йму не комфортно ,так яке суспільтво хворе? те яке кажуть не мжна брейдика вбивати , бо він людина а вот йому можна було ,насильничать попам можна ,бо вони попи які кричать що не можна віднимати життя у людини ,правельно не можна ,але хто відняв або переступив закон ,який передбачає смертну кару її треба виконати ,тоді ви не порушите божу заповідь а татя вбивця буде покараний ,порядка буде більше ,

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *