Це прoстo вuбyх мoзкy! Хтo бu мiг подумати: У мережу злuлu всю пpaвду про Ірину Геращенко. Так ось ким вона виявилася

Ірина Геращенко це унікальний випадок коли паразитуючи на патріотизмі, горе і сльози українських матерів, можна заробити мільйони доларів.

Правда про Ірину Геращенко дійсно шokupyeт, EJ

Ірина Геращенко зуміла стати мультимільйонером все свідоме життя перебуваючи при владі.

Намедни стало відомо, що вона і зовсім буде очолювати нову партію олігарха Порошенка, а якби не Зеленський вона б стала призначеним Президентом України з боку олігархату Порошенко в 2024 році.

Як починала Геращенко 

Ірина Геращенко і Віктор Ющенко

Ірина Геращенко до того як її купив олігарх Порошенко була коханкою Віктора Ющенка.

Про це знають всі в політичному бомонді і журналістських колах.

У 2004 році вона мало не розвалила сім’ю Ющенко і своїми дурними порадами завела його в глухий кут.

У мережу злили відео «кар’єрного зростання» Геращенко. Ну хіба це відносини між політиками? Або все ж це відносини між коханцями ..

Ірина Геращенко і Віктор Ющенко під час роману

Після того як Ющенко пішов у небуття, Іринка відразу ж перемкнуло до Віталія Кличка. Подейкують, що Кличку дуже подобалися послуги Іринки ..

Геращенко і Кличко

Ну і вже під час Майдану Ірина швидко збагнула, що потрібно примкнути до Порошенка.

Геращенко і Порошенко

Ірина Геращенко позиціонує себе як патріотка і неймовірна захисниця всього українського.

Насправді це теж не так.

Геращенко топила за українську мову, а жителів Донбасі при будь-якому зручному випадку називала «Сепар». Вона 5 років розділяв Україну і українців на справжніх українців та тих хто просто живе на території України.

При цьому діти Геращенко навіть не володіють українською мовою! Старша дочка Геращенко живе в Лондоні, а до цього вчилася в Лондоні.

Поки мамка обдирає Україну і наживається на гробах українських солдат, її дочка вже давно забула про нашу країну.

Буквально напередодні сплив ще один гучний скандал.

В інтернеті розкрили Ірину Геращенко, ту саму професійну патріотку, яка розповідала про Гетьмана України Порошенко, про те що не можна міняти владу, бо в країні війна.

Ту саму Геращенко, що кричала 5 років не «хитайте лотка» а то Путін нападе.

Ту саму Геращенко, яка прямо закликала до злочинів і ту саму Геращенко, яка називала 75% українців агентами Кремля і що той хто не з Порошенком той з Путіним.

Геращенко думала, що всі українці в котлах, або на фронті захищають країну від Путіна, поки вона, професійна патріотка, ніжиться під хорватським сонцем за шалені гроші.

Геращенко волала на все горло, що як Зеленський дозволив собі 4 дні відпочивати в Туреччині, адже Путін нападе, а сама виявляється під час найзапекліших боїв в Іловайську ніжилася на найдорожчому курорті Хорватії.

У мережі з’явилася історія про те, як Ірина Геращеноко, будучи уповноваженим президента з питань врегулювання конфлікту на Донбасі, своїх прямих обов’язків воліла розкішний відпочинок в Хорватії.

Про це в Faceboоk написала українка Олена Бондарчук.

Зокрема вона розповіла одну дуже цікаву історію що трапилася в 2015 році під час трагічних подій на Донбасі.

«Ця нешановних« Ірина Геращенко »під час Іловайського котла сиділа на віллі в Хорватії вартістю 600 євро на добу, будучи на той момент уповноваженим президента з питань врегулювання конфлікту на Донбасі і з берега Адріатичного моря допомагала вирішувати конфлікт. Коли наші діти намагалися її сфотографувати, вона почала ховати обличчя.

Коли я про це написала в фейсбуці, пан Чепинога закрив коментарі у себе в фейсбуці, плюс сама мадам початку мені погрожувати в особистих коментарях, шо «вона ж мати» і має право на відпочинок, а кошти в неї на таку дорогу віллу, тому що у неї чоловік відомий бізнесмен (ймовірно в дуже вузьких колах) », – повідомила Олена.

Олена Бондарчук /  Facebook

Вона також зазначила, що «як мати» вона безсумнівно може відпочивати, де і коли завгодно, але як державний діяч, коли йде війна, повинна бути в Києві або на Донбасі.

Але на цьому історія не закінчилася, рівно через рік Ірину Геращенко знову застукали на тій же віллі.

«У наступному році ми її зустріли там же (до речі для відпочинку пані Геращенко вибирає улюблене місце в Хорватії – Истринский півострів). Пані Геращенко, сидячи на березі моря, виставляла пости в фейсбук, що вона зустрічається в цей час з матерями наших полонених хлопців. Я навіть через паркан подивилася, може вона вранці схопилася на літак швидко і займатися державними справами ?. Ні. сидить на березі моря і строчить постік. Ось такі у них подвійні стандарти », – зазначила Олена.

Відзначимо, що професійна патріотка 5 років волала про те, що Росія ось-ось нападе, що всі проблеми в Україні через Путіна, а сама літає особистим літаком кума Путіна Віктора Медвечука, будучи його подругою:

Ірина Геращенко і Віктор Медведчук

А ось старі фотографії, де професійна патріотка теж дуже мило служить Медвечук:

Ірина Геращенко це найяскравіший приклад аферистки, коханки і служниці олігархів, яка за копійки готова на все.

Це безпринципні, жалюгідні людці, яким плювати на країну, плювати на людей, плювати на все. Їм потрібна влада і якщо у них забирають владу, ці жалюгідні люди готові навіть розвалити Україну, аби вона не дісталася народу України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *