Тepмiнoво! Сuтyація напpyжена! Пpямо зapaз! Президент Володимир Зеленський eкcтpeнно прuбув на Дoнбаc на пepедoвy

Президент України Володимир Зеленський вперше як глава держави відвідав Донбас, повідомила прес-служба президента. Зеленський відвідав українських військовослужбовців на передовій в Луганській області, уточнює Дзеркало тижня .

>«Президент України Володимир Зеленський зробив першу робочу поїздку до Луганської області, де оглянув позиції військових в Станиці Луганській і Щастя. Глава держави поспілкувався з бійцями щодо побутових умов, якості харчування, забезпечення технікою, житлом і соціальним пакетом, укомплектування підрозділів », – йдеться в повідомленні.

Зазначено, що в Станиці Луганській Зеленський побував на передовій, зокрема в посаді спостереження і бліндажах, найближча позиція противника від яких знаходиться в 400 метрів. Він також оглянув побутові умови, в яких знаходяться військові операції Об’єднаних сил наголосив на необхідності поліпшення забезпечення.

«Умови для військових, які захищають Україну, повинні бути нормальними», – заявив Зеленський.

Крім того, він заслухав доповідь командувача ООС генерал-лейтенанта Олександра Сирського про ситуацію в районі проведення ООС. У нараді взяв участь начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗСУ генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *