ТЕРМІНОВО! Відкрите звернення Януковича до української влади “Ці злочинці спочатку САМІ РОЗСТРІЛЯЛИ Небесну сотню, потім позбулися непотрібного їм Криму…”

Біглий екс-президент України Віктор Янукович написав відкрите звернення до влади України, звинувативши в здачі Криму і кровопролитті на Донбасі.

Лист на своїй сторінці в Facebook оприлюднив прес-секретар старшого сина екс-президента Олександра Януковича Юрій Кірасир.

Януковича також заявив про незаконне рішення Оболонського суду про завершення судових слухань.

“Суд дуже поспішає, тому що правда, сказана свідками у справі, може сильно вплинути на результати дострокових парламентських виборів, на яких Порошенко і його оточення мріють призначити себе переможцями”, – йдеться в листі Януковича, опублікованому на сторінці Кірасира в Facebook.

Янукович заявив, що нинішній режим тримається на брехливих історіях і міфах про “мирний Майдан”, про “кривавого диктатора” і “сепаратистів Донбасу”.

“А правда в тому, що заради власної влади ці злочинці спочатку самі розстріляли Небесну сотню, потім позбулися непотрібного їм Криму, а потім пролили кров тисяч українців на Донбасі – регіоні, який не визнав їх”, – заявив біглий екс-президент.

Янукович додав, що тепер в Україні судять не його, мільйони українців, які за нього голосували, а також тих, хто був проти Майдану. Також він налякав владу України гнівом народу.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *