Бабуся розказала, що потрібно зробити, щоб завжди водилися гроші, а чого кaтегорично уникати, щоб не залишитися в біді!

Сьогодні я хочу розповісти вам про 10 речах, які приносять гроші в наше життя. Мені про них повідала бабуся. Постарайтеся запам’ятати всі ці правила, і гроші підуть до вас суцільним потоком!

Загальновідома прикмета – засвербіла ліва долоня – чекай грошей. Але зазвичай гроші приходять не в цей же момент, а через деякий час після того як засвербіла ліва долоня. Корисно буде поспостерігати за собою, і визначити, скільки часу зазвичай проходить в вашому випадку.

1. Гаманець – це місце, де «живуть» ваші гроші. Своєрідний будиночок для них. Він повинен бути гарним, якісним, і, бажано, дорогим. Існує думка, що для грошей краще гаманці червоного кольору.

2. Благодійність дозволить збільшувати доходи. Досить однієї десятої частини від вашого прибутку віддавати нужденним, щоб підтримувати потік достатку. Причому не обов’язково відносити цю суму до церкви, ви можете пожертвувати її в дитячі будинки або на інше добру справу. Головне, щоб ви робили це від душі, а не для галочки.

3. Старі речі. Згодом вони набувають властивість витягати всю позитивну енергію. Позбувшись від мотлоху і використовуючи знання фен-шуй, можна активувати енергію багатства і тоді у вашому домі завжди буде достаток.

4. Статуетки – це можуть бути грошові жаби, які повинні зайняти почесне місце там, де ви живете. Виділіть для них спеціальну поличку і якомога частіше тримайте в руках, щоб наповнити своїм бажанням і енергією.

5. Кімнатні рослини. Коли ви побачите розпущений бутон на свїй квітці, то можете сміливо розраховувати на швидку фінансову допомогу. Дозвольте достатку процвітати і радувати вас день за днем.

6. Будь-які монети, прикраси або підкова, знайдені на вулиці, також вважаються вісниками якнайшвидшого фінансового прибутку. Тому не варто ігнорувати такі підказки Всесвіту і проходити повз. Підніміть монету, навіть якщо вона буде не дуже мізерною і подякуйте за знак.

7. У літній сезон багато радять тримати вікна відкритими якомога довше, оскільки однією з грошових прийме є метелики. Вважається, що якщо він залетить до вас в будинок, то це обіцяє багатство і достаток. Тому не потрібно відразу ж виганяти такого гостя, дозвольте достатку міцно увійти у ваше життя.

8. Коли вас «позначила» пташка. Звичайно, це не найприємніший спосіб дізнатися про прибуток, але зате результат перевершить всі ваші очікування. Тому, коли на вулиці з вами трапиться подібна ситуація, не варто засмучуватися і злитися на весь світ.

9. Тим, у кого є борги, в народі радять віддавати їх до обіду.

10. Монетки під килимок вхідних дверей. Вважається, що таким чином, всі грошики заманюються до вас в будинок. Ну а щоб вони не пішли, створіть для них сприятливу атмосферу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *