Остаточно злетів з котушок! Путін зробив заяву про Україну: Від того що він сказав “прозріли” всі

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін під час заходу з нагоди десятиріччя інтронізації глави РПЦ Кирила відповів на питання з приводу ситуації зі створенням ПЦУ і те, що Росія залишає за собою право реагувати на ситуацію в Україні. Про це в четвер, 31 січня, повідомляє видання “Бізнес.медіа” з посиланням на відео в YouTube.

“На жаль, ми бачимо і інші приклади, коли спекуляції, політиканство, паразитування на питаннях релігійного життя ведуть до роз’єднання людей, провокують злість і нетерпимість. Саме такий проект, який не має відношення до віри, а наскрізь фальшивий, зав’язаний на боротьбу за владу, реалізується сьогодні в Україні. Сумно, що в нього виявився втягнутий і Константинопольський патріархат.

По суті, відбувається грубе втручання в церковне життя. Його ініціатори, немов вчилися у безбожників минулого століття, які виганяли віруючих з храмів, т равілі і переслідували священнослужителів. Ми поважали і будемо поважати незалежність церковного життя, тим більше в сусідній суверенній країні. Проте, залишаємо за собою право реагувати і робити все для захисту прав людини, в тому числі і на свободу віросповідання “,

При цьому Путін зазначив, що влада РФ “вважають абсолютно неприпустимим будь-яке втручання в церковні справи”, особливо в сусідній країні.

Що мається на увазі під словами “робити все”, Путін не пояснив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *