Чyдoва вечірня новина! Знайдено лeгeндaрнe золота Пoлyбoткa: тепер ми самі зможемо кредuтyватu МВФ

Легендарне «золото Полуботка», навколо якого за століття виникла маса легенд, нарешті, знайдено.

Про це кореспонденту впливової польської газети Кур’єр пора (Kurier Poranny), близькою до урядових кіл, повідомив на умовах повної анонімності (а то мало як воно може обернутися) джерело в Банку Англії.

За його словами, “… ще в 2014 році. під час проведення будівельних робіт під котлован для майбутньої мечеті в престижному лондонському районі Вест-Енд (West End), було розкрито підземелля на місці колишнього банківського сховища. Воно було закинуто ще з часів Великої Пожежі (Great Fire of London), разом з знаходять там цінностями, які з тих пір вважалися втраченими. Однак, як виявилося, що зберігалися там 4 бочки з золотими монетами, залишеними гетьманом Павло Полуботок, збереглися, і навіть не обгоріли. Природно, їх вміст також не постраждала »

Великий Лондонський Пожежа. Картина маловідомого італійського художника епохи Відродження

Після розтину сховища в ньому були виявлені кілька десятків 40-галони (близько 180 літрів) діжок з мадагаскарського дуба, які використовувалися з 16-го по 19-й століття для зберігання дорогоцінних металів.

У чотирьох з них, як випливає з виявленої там же прибутково-видаткової книги, знаходиться понад 400 тис., Що були викарбувані Бердичівським монетним двором золотих дукатів. Крім дукатів, там (в діжках) знаходилися і цехіни, а також невелика кількість крюгеррандів.

Кожен з діжок вміщує рівно 101 тис. Цих одноунцієвих монет, так що загальна вага сягає понад 12.56 тонн, або близько $ 1 млрд. За поточним біржовими цінами, і це якщо брати до уваги тільки вартість самого металу.

Однак при експертизі монет виявився несподіваний факт – золотим був тільки поверхневий шар, а основна маса (понад 90%) – з родію.

Цей кубик родію стоїть більш ніж в сто разів (!!!) дорожче аналогічного за розмірами золотого

Власне, сама необхідність експертизи і була викликана тим, що один з робітників, які брали участь в навантажувальних роботах, звернув увагу на занадто великий діаметр монет, що не відповідає штампу Au 917 (золото 917-ї проби). Щільність родію всього 12.41 г / куб.см, що істотно менше щільності золота, 19.3 г / куб.см., Що і призвело до необхідності збільшити діаметр монет майже на 15%, для збереження ваги.

Так як родій в кілька (5-6) разів дорожче золота, то й цінність скарбу зростає відповідним чином.

Спектральний і радіовуглецевий аналіз показав, що родій був здобутий в нині виснаженої мідній шахті неподалік від вершини Говерли (одна з гір в Карпатах, вища – 2061 м над рівнем моря – точка України)

Настільки висока цінність родію порозуміються тим, що він є ідеальним матеріалом для створення покриттів, практично повністю (на 99.5-99.8%) відображають будь електромагнітне випромінювання, як радіохвилі, так і світло в діапазонах від інфрачервоного до ультрафіолету.

Іншими словами, танк, балістична ракета (боєголовка), підводний човен або літак з таким покриттям стають абсолютно невразливими для як вже існуючих, так і перспективних зразків лазерної зброї.

Які переваги отримує сторона, що володіє бойовою технікою з такими властивостями, пояснювати немає необхідності. Всього виявленого металу вистачить, використовуючи метод екструзійно-іонного напилення, на створення не менше 5-5.5 млн. Кв. м поверхні, що відбиває, що дозволить зробити невразливими майже половину танкового парку України, або понад дві третини авіації.

Прототип індивідуального лазеростойкого захисного спорядження на основі тонкоплівкового родієвого покриття

Додатково джерело пояснило, що рішення про вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit), підтверджене і зафіксоване референдумом 2016 року, було прийнято саме тоді, коли стала зрозумілою позамежна вартість виявленого.

В іншому випадку, відповідно до п.4-6 гл. 12 Європейської Хартії вольностей, кожна з країн ЄС могла б претендувати на частку, яка визначається як відношення чисельності її населення до загальної чисельності населення ЄС.

Отже, власне Великобританія могла б розраховувати лише на близько 12%, а Україна – і того менше, близько 7-8% виявленого.

Тепер же ситуація в корені змінилася – обидва учасники консорціуму отримують по 50%. Існує ймовірність того, що українська сторона вважатиме за краще продати свою частку Великобританії.

Сума продажу не розголошується.

джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *