Щoйнo… l6: 30 Дорогі українці, хочу пoвiдoмити хoрoшi новини: Президент звeрнyвcя до нaрoдy і рoзпoвiв про…

Президент Володимир Зеленський прокоментував поширення епідемії коронавірусу в Україні і відзначив, що за минулу добу, 5 квітня, в країні знизилося число заражених COVID-19. На думку глави держави, цьому міг сприяти введений карантин.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби ОПУ.

В країні з 1319 зафіксованих випадків зараження вірусом за останню добу виявлено 68 нових інфікувань, що значно менше, ніж у попередні дні.

“Зменшення кількості хворих на коронавірус – це результат карантину. Ми могли б мати набагато більше хворих, як у європейських країнах. Тому наші заходи були своєчасними та правильними”, – підкреслив він.

Секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко запевнив, що маски для захисту повністю доступні в інтернеті, бо в аптеках їх швидко розкуповують.

“Україна зараз виробляє майже 900 тисяч масок на добу. До того ж ми ще імпортуємо. Перевіряємо, як вони доходять у місцеві аптеки”, – додав міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

На нараді з міністрами Зеленський доручив зібрати дані про потреби всіх аптечних мереж і за допомогою державних структур закупити стільки масок, скільки їм потрібно.

“На період епідемії коронавірусу ми не маємо права закривати лікарні або зупиняти фінансування”, – підкреслив президент.

За підсумком наради також було вирішено жорсткіше контролювати продуктові ринки, які продовжили роботу в умовах карантину.

Нагадаємо, перший заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що українців відмовляються масово тестувати на коронавірус COVID-19, оскільки наша країна знаходиться на ранньому етапі епідемії. За його словами, в Україні немає масового спалаху, Європа з розвитку хвороби випереджає нас на 15-20 днів.

Додамо, що українські виробники готові виробляти близько тисячі ПЛР-тестів, якими тестують на коронавірус, щодоби. В МОЗ заявили, що така кількість тестів дозволить покрити всі потреби проведення тестування у країні.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *