Путін перейшов всі можливі лінії, тому США та союзники прийняли рішення надати Україні все необхідне озброення для перемоги над РФ – Остін .

Інтернет видання Блискавка із посиланням на прес – службу Пентагону повідомляє СПОЛУЧені Штати та їхні союзники готові задовольнити всі потреби України щодо озброєння протистояння російському вторгненню .

Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін під час свого візиту до Таїланду , інформує прес – служба Пентагону . Журналіст запитав остіна , чи досі метою США та союзників залишається перемога України у війні та ослаблення Росії . Крім того , він згадав заяву радника голови Офісу президента Михайла Подоляка про потреби України в озброєнні – зокрема , той сказав про 1000 гаубиць та 300 РСЗВ .

” США готові надати все і допомогти Україні досягти успіху … У нас також є партнери з усього світу , які готові реально допомогти Україні . Ви знаєте , що ми надали значну кількість гаубиць та велику кількість боеприпасів поряд з багатьма іншими речами . iншi країни також їх надали ” , – вiдповiв очільник Пентагону . Остін наголосив , що США та партнери продовжать докладати зусиль , щоб у найкоротші терміни доставити в Україну якнайбільше підтримки та допомогти ЗСУ досягти успіху .

Він нагадав , що цього тижня США втретє скликають Контактну групу з питань оборони України Рамштайн – 3 . Зустріч відбудеться у Брюселі .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *