Як би не хотілося, але маємо невтішні новини: тільки що підтвердили, що російські війська витіснили ЗСУ з центру Северодонецька та наступають на кількох напрямках – Інститут вивчення війни .

Російськi загарбники витіснили українських захисників з центру Сєверодонецька . Про це повідомляє Інститут вивчення війни ( ISW ) Російські сили зруйнували міст , що з’єднував Сєвєродонецьк та Лисичанська .

Водночас загарбникам не вдалося вдалося перерізати українські наземні лінії зв’язку в районі Попасної та Бахмута ISW зазначає , що армія РФ провела безуспішний наступ на південний схід від Ізюму і на північ від Слов’янська . Ймовірно , окупанти створюють умови для штурму Сіверска та північно – західних українських наземних ліній зв’язку до Лисичанська .

Крім того , російські сили ведуть наступ на північний схід від Харкова , намагаючись витіснити українські сили На Херсонському напрямку точаться боï за Давидів Брід . Нагадаємо , на Донбасі ЗСУ звільнили від окупантів три села і відсунули ділянку фронту на 15 кілометрів .

Зараз в Донецькій і Луганській областях у рашистів спостерігаються проблеми з комплектуванням . а ось на Криворізькому напрямку ворог посилив своє угруповання .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *