Ну нічого собі… А порох таки не дарма їздив! Є Результат ! Це перемога . Сьогодні стало відомо, що Європарламент рекомендуватиме лідерам Євросоюзу надати Україні статус кандидата і все завдяки…

Р – Результат !

Петро Порошенко на Конгресі ЄНП у Роттердамі під час зустрічей із Президентом Європейської Комісії Урсулою фон дер Ляєн , Головою Європеського парламенту Робертою Метсолою , впливовими стало що європейськими політиками і депутатами ЄП закликав надати Україні статус країни кандидата у члени Європейського Союзу вже у червні , і от тепер

УВАГА , сьогодні відомо , Європарламент рекомендуватиме главам держав та урядів ЄС , що зустрінуться на саміт 23-24 червня , надати Україні статус країни – кандидата на вступ до Європейського Союзу та закупити для Києва в умовах повномасштабного вторгнення Російської Федерації . Під час дебатів на Європейському Фінансовому Конгресі у Сопоті Порошенко пояснив , що мова не просто у членстві України в ЄС . На його думку це мотивація для українців , які платять найвищу ціну захищаючи Європу від Путіна .

Порошенко призведуть виділяє три фактори , які до перемоги України та Європи . надання Україні статусу країни Перший – – кандидата в ЄС . Другий надання Україні ПДЧ для вступу в НАТО . Третій – ембарго на енергоносії , санкції проти Росії і поставки сучасної зброї .

У Сопоті промову Порошенка оцінили бурними аплодисментами стоячи , і от зараз ми маємо конкретний результат Європарламент рекомендуватиме лідерам Євросоюзу надати Україні статус кандидата . І це , друзі , наша спільна перемога . І влади , і опозиції , але досвід Порошенка , його талант оратора , дипломата та авторитет допомогли нам досягти цієї мети .

Звісно , це ще не надання статусу кандидата , але його точно нададуть , я переконаний . Лише якщо влада не перешкоджатиме дипломатичній місії Петра Порошенка .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *