Краще прucядьтe! “Поїде і більше не повернеться!”: Відомий eкcтрaсeнc прuгoлoмшuв прoгнoзoм. Зеленський піде. Конкретного президента не буде

В Україні найближчим часом відбудеться жорстка зміна влади, епідемія коронавірусу піде на спад, а ось економіку чекає справжній колапс.

Про це та багато іншого в інтерв’ю OBOZREVATEL розповів відомий екстрасенс і політолог, фіналіст 7-го сезону “Битви екстрасенсів” на СТБ і переможець цього шоу в Азербайджані Сабухі Іманов.

Зміна влади буде жорсткою

– Кілька днів тому ви написали в Facebook, що “скоро, думаю, в квітні, в Україні оголосять президентські, а далі парламентські вибори”. На яких підставах такий прогноз?

– Я ж не аналітик, щоб аналізувати. Але я відчуваю. Все почнеться ще в кінці березня. Не знаю, може бути, закон якийсь буде прийнятий – як привід. Але в кінці цього місяця відбудеться щось, що змінить всю ситуацію. Політичну, економічну і так далі (Верховна Рада 31 березня прийняла сенсаційне рішення – запустила ринок землі. – ред.). А вже в квітні в Україні оголосять президентські, а потім і парламентські вибори.

– Це спровокує кризу в зв’язку з коронавірусом?

– Ні, коронавірус ні при чому. Тут в самій політичній ситуації справа, в боротьбі за владу. І ця боротьба вже йде, ми, простий люд, можемо цього просто не помічати.

– У всіх в пам’яті зміна влади в 2014 році, яка відбулася дуже важко і коштувала життя мінімум сотні людей. Як тепер може відбутися зміна влади?

– Це буде не так, як в 2014-му. Але, по суті, це буде те ж саме.

– Тобто знову жорсткий варіант?

– Так, це буде жорсткий варіант, але крові не буде. Принаймні стільки, як тоді.

За спиною у президента зачаївся зрадник

– Хто стане замість нинішнього президента Зеленського?
– Давайте про це поки не будемо. Якщо збудеться щодо дострокових виборів – поговоримо далі.

– Ще ви стверджували, що скоро в Україні буде зміна політичного бомонду, багато політиків і чиновників побіжать з країни. Хто саме втече?

– Багато хто з тих, кого ми зараз бачимо на перших ролях. На їх місце прийдуть зовсім інші люди. І буде, до речі, два періоди. Перший – кілька місяців. До влади прийдуть одні люди, потім – зовсім інші.

– Як все-таки дійде до зміни влади? Хтось із чинної влади посприяє цьому?

– Так. Хтось буде замішаний в цьому. Він залишиться спочатку в країні – разом зі своїми людьми. А потім поїде і не повернеться. Чи захоче повернутися, але не зможе.

– Хто будуть ті, хто прийде в “першу хвилю”?
– Поіменно я вам їх не назву. Почасти це будуть люди, скажімо так, тимошенківські, почасти медведчуківські. Вони пробудуть 2-3 місяці, а може, і менше.

– А потім – нова зміна?
– Так, коли настануть вибори, то цих просто не оберуть. Виберуть інших. В результаті з тих, хто зараз при владі, взагалі ніхто не залишиться.

Для країни в цілому це буде дуже важка ситуація. Долар сильно підніметься.

– До якої позначки?
– Більше 50. Потім назад практично немає шансів повернутися. Так що, поки нам нічого доброго не чекати. Хоча буде хороше. Але набагато пізніше.

– До якого політичного табору будуть належати ті, хто прийдуть до влади після дострокових виборів? На кого вони будуть орієнтовані – на Європу, на Росію?
– Повністю проросійських я там не бачу, швидше за проєвропейські, хоча в більшій мірі так звані проєвропейські. За ними стоятимуть якісь олігархи, ось вони і будуть реально керувати.

– Коломойський, наприклад, залишиться?
– Так, але не впливатиме в такій мірі.

– Ринат Ахметов?
– Так, цей буде впливати. Він і ще хтось. Може бути, Пінчук.
Там вже зараз просто “каша” в управлінні країною, керують різні люди, але поки законодавство діє, парламент працює. Можливо, на деякий час у нас взагалі не стане парламенту, а замість нього якийсь комітет з’явиться … У всякому разі, депутатів як таких я там не бачу. І щось на зразок федералізації може початися.

– Як щодо Юлії Тимошенко?
– Вона не прийде до влади. Мужик буде якийсь. Швидше навіть так – мужики.

– Зрештою, через три місяці, через п’ять – ми оберемо когось знову президентом?

– Думаю ні. Конкретного президента ми не виберемо. Можливо, поміняють Конституцію, і президента не буде. Буде якийсь керівник, але це не президент. І надзвичайний стан, до речі, буде. І економічний надзвичайний стан. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *