“Терmінове звeрнeння” з окопу в День Петра і Павла! Як все таки добре, що Україна та, що там Україна – світ має Петра-глибу! Він міг вчинити, як всі українці… але ні…

В день Петра і Павла мимоволі згадуєш видатних Петрів і Павлів сучасности. Принагідно Вітаю усіх Петрів і Павлів з Днем Ангела!

Про одного з них маємо пам’ятати завжди. Як добре, що Україна та, що там Україна – світ має Петра-глибу!

Як тільки один з московитських генералів заявив, що нанесуть ракетний удар по Лондону, наш Петро терміново виїхав до Лондона, передати досвід облаштування столичних ППО, фактично взяв на себе місію проінспектувати міцність їхнього ППО. Його виїзд – детективна, епічна історія, що заслуговує на повагу і увіковічнення в підручниках з історії.

Він міг вчинити, як всі українці – сидіти безвиїзно вдома, ат ніт, обхитрив кремлівських посіпак, що засіли на Печерських пагорбах, взявши дозвіл на виїзд до Німеччини, а сам майнув до Лондина, хіхі, ловіть облизня шмарклі.

Виявилось, в нього велике серце не тільки до українців, не тільки до німців та французів, як це він демонстрував 5 років, а й до британців.

Пересвідчившись, що лондонське ППО працює, давши цінні установки з усунення недоліків, Петро знову вернувся в стрій, в шанці оборони, а може й наступу, не будемо розкривати деталі місцезнаходження нашого Героя.

З роси і води! Бережіть себе, не наражайтесь на марно на небезпеку. Після нашої Перемоги нам ще країну відбудовувати і хто, як не Ви якнайкраще з цим впорається.

Бо спокуса у різного штибу дріб’язкових і не дуже злодюжок буде величезна – вони захочуть засунути своє рило в 500 чи 750 млрд, о той трильйон долярів на відбудові Вашої Неньки.

На Вас уповаємо, Вам довіряємо, Ви єдиний хто встоїть перед новими викликами і відрубає руки кожному нечестивцю!

На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі
На зображенні може бути: 1 особа та на відкритому повітрі

Андрій Міщенко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *