Генерал Марченко щойно “nідіpвав” весь інтернет заявивши – тепер я точно можу сказати, що прийшов час коли потрібно повертати Луганськ, Донецьк, Херсон і Крим, – генерал ЗСУ відкинув будь-які поступки Росії

Генерал-майор Збройних Сил України Дмитро Марченко дав інтерв’ю проєкту “Радіо Свобода”, в якому запевнив, що у жодному разі не можна домовлятися про відведення військ навіть до позицій 24 лютого. Інакше Росія й надалі не відмовиться від військового захоплення усієї України.

Будь-які територіальні поступки на користь Росії гарантуватимуть повторний напад країни-агресорки на Україну. Українські військові категорично відкидають реалізацію подібних сценаріїв.

Територіальні поступки на користь Росії створять ще гіршу ситуацію

На думку генерал-майора Марченка, Збройні Сили України безумовно мають деокупувати усі наші території у межах міжнародно визнаних кордонів, зокрема й ті, що були захоплені Росією ще до повномасштабного вторгнення.

Високопоставлений військовослужбовець розповів, що у нього вже запитували про подібне “політичне розв’язання питання”, коли йтиметься про здачу частини українських територій для буцімто припинення бойових дій.

Ні, я кажу категорично – ні (територіальним поступкам Росії – ред. 24 канал). Нам треба забирати всю землю, нам треба забирати Луганськ, Донецьк, Херсон і Крим. Тому що далі буде гірше. Якщо хтось думає, що зараз на цьому все зупиниться, ми видихнемо й усе буде гаразд – ні, це буде не так,
– наголосив Марченко.

Генерал-майор додав, що у випадку подібних домовленостей ми просто відпустимо ворога додому, він “залиже рани”, зробить відповідні висновки, підкоригує свою бойову тактику й з новими силами знову нападе на Україну. “І тоді вже незрозуміло, чи зможемо ми це витримати всією країною”, – підсумував Дмитро Марченко.– наголосив тоді президент.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *