Терmlнoвo! Через ймовірний наnад з Білорусі oдразу на 4 області Bолодuмuр 3елeнськuй eкcтрeно дорyчuв нашuм війcькаm nеревірuтu готовність до наnаду

Так, президент зібрав засідання ставки головнокомандувача. Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

Володимир Зеленський 15 червня зібрав засідання щодо можливої загрози нового вторгнення з боку Білорусі. Він доручив перевірити готовність у чотирьох областях.

Крім РНБО, є ставка верховного головнокомандувача… Вчора (у середу 15 червня – 24 канал) президент зібрав ставку, і проговорювалося саме це питання – питання Білорусі,
– розповів Данілов.

Як пройшло засідання

За словами політика, під час засідання ситуацію оцінили всі органи, які до цього дотичні. Зокрема, доповіли, що відбувається, в якому стані перебуває військо Білорусі, скільки там російських військових, які плани тощо.

Данілов зазначив, що це перебуває на контролі президента. Вчорашнє засідання з цього приводу тривало доволі довго. На думку секретаря РНБО, воно було ефективним.

Перевірять готовність чотирьох областей

Зеленський після зустрічі дав доручення – перевірити в чотирьох областях стан підготовки, якщо будуть повторні виклики для нашої країни.

Зазначимо, що Данілов не уточнив про які саме регіони мовиться. Загалом з Білоруссю межують 5 областей: Чернігівська, Київська, Житомирська, Рівненська та Волинська.

Чи є загроза з Білорусі: останні новини

  • Біля кордону з Україною зберігається військова активність білорусів. Зокрема, вони привели свою армію у бойову готовність.
  • Протягом 14 – 16 червня білоруські військові провели командно-штабне навчання. Крім того, вони здійснюють інженерне обладнання позицій у прикордонних районах Брестської області.
  • 15 червня поблизу кордону почали свою діяльність пункти прийому мобілізованих. Там будуть приймати тих, хто досягнув призовного віку.
  • За інформацією прикордонників, Білорусь розмістила біля України 7 своїх батальйонів, залучили і підрозділи МВС. Однак там немає ударного угруповання, яке могло б здійснити напад.
  • У МВС попереджали, якщо Лукашенко таки наважиться на вторгнення, це стане для нього остаточною військовою катастрофою.

Джерело:“Говорить великий Львів”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *