Гендиректор “1+1” → Порошенку: “Краще відчепіться, Пане Президенте. Бачу ви останнього тижня відкрито занепокоїлися долею каналу 1+1”

Звернення до П.Порошенка.

Пане Президенте,
Бачу ви останнього тижня відкрито занепокоїлися долею каналу 1+1. Кажете, вам шкода наших заляканих журналістів. Знаєте, не треба нас жаліти. Краще відчепіться.
Знаю, що насправді ми вам давно небайдужі.

Відтоді, коли просили підтримати вас на виборах 2014-го, і потім, коли в різний спосіб намагалися отримати контроль над каналом – переважно методами тиску та шантажу.
Зараз ви чомусь вирішили, що журналісти на Плюсах – залякані. Буду вам вдячний, якщо наведете приклади.

Наразі, якщо їх не буде -збираюсь подати проти вас позов до суду за маніпуляції громадською думкою та тиск на незалежні ЗМІ. Фактів у мене вдосталь.
Водночас, мені щиро шкода всіх тих, кого я раніше називав колегами з каналів, які так «щиро» розповідають «правду від Порошенка»- 5-ий та Прямий.

І у що їх перетворила ваша, так звана, редакційна політика, та до якого бездоння ви намагаєтесь опустити інші ЗМІ та блогерів – де грошима, де цинічною грою на почутті патріотизму. Вашого патріотизму, який дозволив вам стати ще багатшим, під час кризи в країні, яку ви ще очолюєте.

Хочу вас запевнити, реваншу повернення владного контролю над ЗМІ – не буде.

Александр Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *