Зупuнuлося серце леrендарноrо українськоrо актора: «йоrо фільмu любuлu всі»

В Івано-Франківську помер народний артист України, актор Сергій Романюк

Про смерть артиста стало відомо у неділю, 3 березня. При цьому подробиці про смерть актора поки не розголошуються. На момент смерті Романюку було 65 років.

Сергій Дмитрович Романюк народився 21 липня 1953 року в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області. Своє дитинство він провів в Новограді-Волинському Житомирської області – сюди переїхали його батьки в 1961 році. Романюк закінчив Студію Національного українського драматичного театру ім. Івана Франка (1973 г.).

З 1972 року Романюк грав в Івано-Франківському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Івана Франка. Багато знімався в кіно. Знявся в кліпі гурту ВІА Гра – Біологія (2004).

За свою кар’єру актор знявся в більш ніж 40 фільмах. Найбільш відомі фільми: «Роксолана», «Чорна Рада», «День народження буржуя 2», «Мамай», «Повернення Мухтара 2», «Іван Сила». Також він зіграв роль Митрополита Андрея Шептицького у фільмі «Владика Андрей».

Варто відзначити, що Романюк завжди відрізнявся активною патріотичною позицією. Після нападу Росії на Україну він говорив: «Кажуть, ми були ніби «молодші брати». Та ні. У нас своя держава, яка називається Україна. З нами треба рахуватися. І все”.

Сергей Романюк

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *