З сaмoro paнкy Зеленський за кeрмoм Tesla зaпuсaв тepмінoвe звeрнeння до вciх yкpaїнцiв (кaдрu)

Відео записано під час поїздки Зеленського за кермом автомобіля Tesla. Президент України Володимир Зеленський опублікував відео, на ньому він за кермом авто звертається до українців. Ролик з’явився на сторінці глави держави у Facebook.

На ньому видно, що Зеленський їде за кермом електромобіля Tesla. Читайте також З’явився свіжий рейтинг політсил: «Голос» випереджає «Європейську солідарність» та «Батьківщину» У своєму зверненні він закликає українців бути уважними на виборах до Верховної Ради й не голосувати «за аферистів».

«Що стосується парламентських перегонів, то політична партія, до якої я дуже добре ставлюся, я думаю, всіх переможе і ми тоді зможемо зробити нормальний парламент і уряд професіоналів», — зазначив Зеленський.

Але зараз, за ​​словами президента, є багато аферистів і шахраїв, які відкривають різного роду товариства і підприємства з назвою партії, яку він не може назвати. «Я не можу називати цю партію, тому, що це вже буде агітація. Я просто особисто звертаюся до людей, які будуть голосувати за мажоритарників: подивіться…, має бути саме зазначено (в бюлетені — Ред.):

«Політична партія», а потім назва партії», — наголосив Зеленський. Нагадаємо, у найближчу неділю, 21 липня 2019 року, в Україні відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради.

Українці обиратимуть новий парламент за змішаною системою – частина нардепів пройдуть за партійними списками, а частина – як мажоритарники за своїми виборчими округами. УНІАН розповів, як дізнатися виборчу дільницю, на якій вам потрібно буде проголосувати, а також де знайти список кандидатів в депутати-мажоритарники, які йдуть на вибори за вашим виборчим округом.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *