Вже Офіційно: Зеленський вийшов і на всю Україну повідомив надзвичайну новину – декілька хвилин назад ми повернули з полону 95 захисників «Аз0вsталl»

Президент України Володимир Зеленський повідомив повідомив, що штаб з питань поводження з військовополоненими в ході масштабного обміну з полону визволено 144 захисники України. Серед них і захисники Азовсталі.

«Проведено черговий обмін полоненими, завдяки якому додому повернулись 144 українських захисники. Це найбільший обмін від початку повномасштабного російського вторгнення. Зі 144 звільнених – 95 оборонців «Азовсталі». Серед них – 43 військовослужбовці полку «Азов»», – йдеться у повідомленні.

Загалом звільнено

59 бійців Національної гвардії;

30 – Військово-морських сил;

28 – Збройних сил України;

17 – Державної прикордонної служби України;

9 – Територіальної оборони;

1 – Національної поліції України.

З них 23 офіцери та 69 військовослужбовців сержантського та старшинського складу. Найстаршому зі звільнених виповнилось 65 років, наймолодшому – 19.

Більшість звільнених українців мають важкі ушкодження: вогнепальні та осколкові поранення, вибухові травми, опіки, переломи, ампутації кінцівок. Всі вони отримують належну невідкладну медичну та психологічну допомогу.

У розвідці зазначили, що Координаційний штаб продовжує свою роботу з повернення усіх полонених захисників.

Раніше начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов, який займається обміном полонених заявляв, що, наразі, відомо про долю всіх полонених і найближчим часом багато хто побачить своїх близьких вдома.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *