Виступ Лероса у ВР поставив всіх на вуха: «Годину тому найвідоміше подружжя України вирішило, що вони готові до наступного кроку…»

Сьогодні найвідоміше подружжя України вирішило, що вони готові до наступного кроку, Зеленський та Єрмак тепер офіційно стануть олігархами (прокрутіть нижче щоб переглянути відео)

Це схоже єдина мета прийнятого закону.

Давайте розберемось:

— В законі Зеленського вартість активів олігарха має складати приблизно від двох мільярдів гривень. Невже хтось у залі Верховної Ради сумнівається, що Зеленський та Єрмак за два з половиною роки крадівництва не пограбували країну на два мільярди гривень кожен? Стільки Банковій приносять лише обнальні схеми Єрмака, і то за пів року.

— Монобільшість, це 248 депутатів кишенькової партії Зеленського «Слуга Народу», майже кожен з яких отримує десятки тисяч корупційних доларів в місяць за те, що мовчки голосує за закони олігарха Зеленського!

І це другий критерій олігарха!
— тепер про ЗМІ: в цьому залі всім відомо про вплив Зеленського на олігархічні телеканали країни. Ви подивіться, як на цих каналах возвеличують монарха Зеленського! Жодної критики, особливо не критикують головного «смотрящого» країні — Єрмака!

Чому?

Бо Зеленський партнер олігархів, а не борець з ними!

(До речі, я ще рік розповідав як Єрмак придбав для Зеленського телеканал новин)

— Щодо четвертого пункту про монополії, то у Зеленського повна монополія на брехню, він є суцільною галуззю популізму!

По надрам та промисловості, Зеленський з Єрмаком поки що трохи відстають від тих, кого вони звикли розважати на дні народженні, але ж для цього, як виявилось, вони й пришли до влади.

До речі, Володимир Зеленський, як там 100% ваша голова антимопольного комітету, вона хоч одну монополію олігарха зламала, чи вона ще досі тільки доглядає за вашою дачою в Італіі?

Прийнятий закон — це імітація та черговий жарт 95 кварталу, як і псевдо референдум « 5 питань до президента» під час місцевих виборів.

По факту, в законі про олігархів нічого олігархам не заборонили, вони і далі можуть володіти ЗМІ та, як і раніше, фінансувати брудними грошима кишенькові політичні проекти через своїх «рєшал».

Geo Leros

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *