Ранок в кpeмлі пoчaвся тparічно: СШA і Кuтай нaнoсять нaдпoтyжнuй удар по РФ

Торговельне протистояння США і Китаю може обрушити економіку РФ. Якщо конфлікт “спустять з гальм”, російський рубль чекають важкі часи. Аналітики BCS Global Markets обіцяють РФ курс близько 80 рублів за долар, передає “Діалог” з посиланням на Finanz.ru.

США і Китай поки поставили на паузу свій торговельну суперечку. Білий дім на 90 днів відклав рішення про введення мит на китайський експорт. Цей термін закінчується вже 1 березня. Якщо до цього часу американці і китайці не домовляться, буде загострення конфлікту, через який першій постраждає Росія. Експерти запевняють, що ескалація конфлікту Вашингтона і Пекіна моментально підкосить курс російського рубля аж до 75 – 80 за долар (сьогодні він становить 66 рублів за долар).

“Якщо торговельна угода укладена не буде, а США введуть 25% мито на весь китайський імпорт, після закінчення короткого періоду часу економіка Китаю сповільниться до 4,5-5%”, – пояснили в BCS Global Markets, уточнивши, що це обрушить вартість нафти , до якої критично прив’язана економіка Росії.

Очікується ціна всього в 30 доларів за барель преміальної марки Brent. У підсумку Росію очікує прискорення інфляції до 6% і падіння реальних доходів населення аж на 3%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *