Всі 3Мl вже пpо цe гyдyть: Cьoгoднi в нeдiльний рaнoк прoти Зеленського cкoєнo дивeрсiю: вжe вiдoмi пeршi деталі

Всі 3Мl вже пpо цe гyдyть: Cьoгoднi в нeдiльний рaнoк прoти Зеленського cкoєнo дивeрсiю: вжe вiдoмi пeршi деталі

Тільки за останній місяць рейтинг Володимира Зеленського звалився на 20%. Це настільки багато, що ви собі навіть не можете уявити. Експерти впевнені, що це результат диверсії проти Президента України Володимира Зеленського.

З такими темпами рейтинг Президента України Володимира Зеленського може наблизиться до статистичної похибки.

В чому справа?

Експерти впевнені, що Зеленського навмисно знищують його найближчі соратники. Зеленський вперто не хоче вірити, або не хоче бачити, що навколо нього зрадники і найголовніший зрадник працює на Порошенко це генеральний прокурор Руслан Рябошапка.

Тільки за останні кілька днів країну потрясли відразу кілька кричущих новин, які обрушили рейтинг Президента мінімум на 10%.

Дружині Порошенко виділяють 500 мільйонів гривень на її фонд. 500 мільйонів гривень на фонд, що не існує в реальному житті …

Порошенко без будь-яких проблем за 2 місяці переоформив весь свій бізнес на сина і сторонніх людей

Генеральний прокурор відмовляється підписувати подання на зняття депутатської недоторканності та арешт Порошенко, зливає йому матеріали справи і попереджає про дії прокурорів.

Почалася масована атака на Зеленського з боку майданних олігархів і брехунів, який знову планують повторити те, що було в 2013- 2014 році.

Ботоферми заведені на повну котушку. По всіх областях України почалася масована атака побудована на неймовірною брехні і цинізмі.

Примітно, що те ж саме майданні аферисти на чолі з Порошенком провернули в 2013-2014 році.

У мережі інтернет спеціально розміщуються свідомо брехливі повідомлення спрямовані на те, щоб створити в країні негативний фон.

Щоб не робив Зеленський, ботоферми покривають це неймовірним і абсолютно упоротим брехнею.

Типові повідомлення ботоферм:

Боти поширюють інформацію, що нібито чиновник з команди Президента України заявив, що українські пенсіонери хочуть потрапити в лікарню, щоб поїсти «нахаляву».

Насправді ж це фейк народжений в Росії проти Михайла Мальцева. Михайло Мальцев є заступником міністра охорони здоров’я Пермського краю.

Ось першоджерело на російському сайті про російському чиновнику:

Яке відношення цей чиновник має до Зеленському?

Другий тип повідомлень спрямований проти військової доктрини Президента Зеленського.

Ботоферми розносять новина про неймовірній кількості поранених і вбитих в зоні ООС і що нібито в цьому винен Зеленський

Насправді ж це новина за 2015 рік. Ось першоджерело на Українській правді за 2015 рік:

першоджерело

Яке відношення має Зеленський до жертв в зоні АТО в період Порошенко?

Третій тип повідомлень спрямований на пенсіонерів.

Ботоферми розносять новина про те, що в Україні потрібно скасувати пенсії і що нібито це заявили в команді Президента України Володимира Зеленського.

Насправді ж це неймовірна брехня! 

У відомстві підкреслили, що в 2020 році планують кілька разів підвищити максимальну пенсію, а її розмір становитиме майже 18 тисяч гривень.

«Так, з січня розмір максимальної пенсії складе 16 тисяч 380 гривень. З 1 липня 2020 року максимальна пенсія підвищиться до 17 тисяч 120 гривень. А з 1 грудня 2020 року розмір максимальної пенсії буде дорівнює 17 тисячам 690 гривням », – сказано в повідомленні прес-служби міністерства.

А тепер увага!

Ботоферми спеціально створюють альтернативну реальність побудовану на неймовірною брехні. В кінцевому підсумку повинен трапиться черговий майдан і чергова небесна сотня.

А сьогодні вишенька на торті! Знято все арешти з майна Порошенко …

Апеляційний суд за клопотанням Генеральної прокуратури зняв арешт з заводу Кузня на Рибальському. Саме через цей завод Порошенка і Свинарчук грабували армію! ДБР цілком і повністю довели провину Порошенко, однак в Генеральній прокуратурі закрили справу і допомогли Порошенко зняти арешт.

Це чистісінької води договірняк з Порошенком і навіть в партії Слуга народу депутати попереджають Президента, що з такими темпами через 3-4 місяці з партії вийдуть всі депутати.

Президент України обіцяв жорсткі посадки військових злочинців і мародерів. Обіцяв відновити справедливість, а його команда все робить навпаки. Вони допомагають олігарху Порошенко і навіть дитині очевидно, що вони працюють не на Зеленського, не на державу, а на злочинний воєнізований клан кривавого олігарха, який 5 років грабував і вбивав власний народ.

Олігарх Порошенко зміцнів, набрався сил, на кінець грудня планує черговий державний переворот . Його дружина отримує півмільярда гривень на свій фонд, а Зеленський наполегливо нічого не бачить. Обов’язково поділіться зі своїми друзями в соціальних мережах. Можливо це допоможе звернути увагу Президента на те, що його цілеспрямовано знищують.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *