Він всього одним залпом може спалити весь флот РФ: Цаплієнко показав “страшний сон” Кремля, який прибув в Чорне море – есмінець Ross

Участь есмінця Військово-Морських сил США Ross в навчаннях Sea Breeze – 2021 викликало “роздратування” у Кремлі. Як тільки корабель з’явився в Чорному морі, Чорноморський флот почав стежити за його маршрутом пересування.

Військовий журналіст Андрій Цаплієнко показав, як виглядає есмінець, і пояснив, що Кремль недоговорив, насипаючи погрозами на адресу кораблів НАТО.

“Присутність цього корабля в Чорному морі дуже дратує росіян, і я зараз поясню, чому. Під цими кришками крилаті ракети Tomahawk. Легендарні Tomahawk стоять вертикально одна до однієї, як сигари в коробці.

Їх в цілому 90 штук, так що, коли росіяни нахабно заявляють, що будь-який натовський есмінець в Чорному морі не більше – жирна мішень для Чорноморського флоту, вони замовчують той факт, що тільки одним своїм залпом Ross може спалити весь цей флот “, – сказав Цаплієнко.

Багатонаціональні навчання Sea Breeze – 2021 сильно турбують Москву. Росія вивела в море весь склад кораблів Чорноморського флоту для спостереження за маневрами. Про це заявив представник Головного управління розвідки Міноборони (ГУР МО) України Вадим Скібіцький. Його слова були наведені на офіційному акаунті військового відомства в  Facebook

” Росія реально боїться … Агресор намагається продемонструвати, що готовий відстоювати свої інтереси з використанням військової сили. Але у РФ явно не вистачає сил і засобів в Чорному морі “, – сказав Скібіцький.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *