Відео: Історичний день! Київ. Людей на вокзалі – наче під час Майдану. І це тільки потяг зі Львова прибув

Людей на вокзалі – наче під час Майдану. І це тільки потяг зі Львова прибув. Всі з вокзалу пішки прямують на Софіївську площу, де в Михайлівському золотоверхому монастирі відбудеться історична подія – Об’єднавчий собор. І його необхідно підтримати. Тож, всі – на Михайлівську площу!
Сьогодні – історичний день!!!

Людей на вокзалі – наче під час Майдану. І це тільки потяг зі Львова прибув. Всі з вокзалу пішки прямують на Софіївську площу, де в Михайлівському золотоверхому монастирі відбудеться історична подія – Об'єднавчий собор. І його необхідно підтримати. Тож, всі – на Михайлівську площу!Сьогодні – історичний день!!!

Опубліковано Pavlo Kulyk Пʼятниця, 14 грудня 2018 р.

Pavlo Kulyk

Нагадаємо, за попередніми підрахунками, в Об’єднавчому соборі, який відбудеться 15 грудня, візьмуть участь 192 делегата і вони обиратимуть Предстоятеля у два тури.

Про це “Українській правді” розповіли джерела серед організаторів собору.

Від УПЦ Київського патріархату будуть присутніми 42 архієреї, і з ними відповідно по одному священику і мирянину, загалом 126 делегатів.

Від УАПЦ підтвердили участь 12 єпископів і кожен привезе із собою священика і мирянина, тобто – 36 делегатів.

“Від Московського патріархату підтвердили участь 10 єпископів і кожен зі священиком і мирянином. Загалом – 30 осіб”, – зазначив співрозмовник.

Загалом, за попередніми підрахунками (Екзархів Вселенського Патріарха), у соборі візьмуть участь – 64 архієрея, 64 священики і 64 мирян, усього – 192 учасника Об’єднавчого собору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *