Кpeмль в шoцi: пicля Японії тепер вже у Фінляндії зaжaдaлu повернення земель які вкрaлu росіяни

Партія фінської молоді на конференці заявила, що Фінляндія повинна офіційно вимагати від Росії  повернення територій, переданих за підсумками Другої світової війни, щоб повернутися до кордонів 1939 року.
Про це повідомляється в Twitter члена парті Генрі Хаутамакі (Henri Hautamaki). Його записом поділився і офіційний акаунт партії в соцмережі.

«Фінляндія повинна офіційно домогатись повернення територій (в тому числі Карелі), переданих Росії в кінці Другої світової війни, щоб повернутися до кордонів 1939 року», – йдеться в повідомленні.

Судячи по карті, прикріпленій до відео, мова йде про ряд районів Республіки Карелія поруч з Ладозьким озером, а також про регіон Петсамо – нині область навколо селища Печенга (Мурманська область) – і східній частині регіону Салла, яка за підсумками війни також увійшла в склад Мурманської області.

Слід зазначити про те що цю новину вже активно теражують російські ЗМІ. Можливо що росіян привчають таким чином до роздачі земель на які претендують країни сусідки РФ.
Українці переможу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *