Вечірня новина, яку вся Україна зустріла зі сльозами на очах! Наші Збройні сили України ймовірно зайшли у Херсон! Політик Ігор Мосійчук написав екстрене повідомлення

«Хepcoн. Рeкoмeндyю yвaжнo cлідкyвaтu зa цuм yкpaїнcькuм міcтoм і oчікyвaтu гapнuх нoвuн», — нaпucaв пoлітuк Ігop Мocійчyк.

Екcнapдeп Вітaлій Кyпpій з пocuлaнням нa влacні джepeлa тaкoж пoвідoмляє, щo yкpaїнcькій бійці зaйнялu 4 вyлuці Хepcoнy.

Чeкaємo нa oфіційнe підтвepджeння!

Трохи згодом в мережі зявилася уточнююча інфорамція від Ганни Маляр,я ка написала наступне:

Публікація інформації про нібито звільнення кількох вулиць у Херсоні або нову зброю на фронті шкодить Збройним Силам України. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр.

Навіть якщо у вас є свої джерела інформації на фронті, не треба писати у соцмережах деталі військових операцій ЗСУ. Тим більше, що джерела на тактичному рівні не володіють всією ситуацією вцілому, бо мають уяву лише про фрагмент.От зараз двоє колишніх нардепів і один чинний почали писати про зброю, яка застосовується на Херсонському напрямку, про хороші новини з Херсона, про зайняті вулиці в Херсоні тощо. І цим шкодять ЗСУ. Інформація про звільнення чи втрату населеного пункту, надана до завершення операції, вважається некоректною. Дочекайтесь офіційної інформації від Генерального Штабу. Так, під час війни військова інформація свідомо подається з запізненням у часі – таке правило інформування в умовах воєнного стану. Воно обумовлено військовою доцільністю під час проведення операцій та заходами безпеки. Це означає, що розголошення або спотворення інформації про деталі військової операції до того, як про це заявили офіційні джерела (Міноборони або ЗСУ), – завдає шкоду нашим Збройним Силам та ускладнює виконання поставлених завдань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *