Вeчiрня нoвuнa, яка пoтpяcлa вcю країну! Щoйнo Сергія Пашинського згідно рішенням суду випустили з СlЗ0 (Відео)

Київський апеляційний суд відпустив колишнього депутата Верховної Ради Сергія Пашинського під цілодобовий домашній арешт. Рішення оголосив суддя Віктор Глиняний, передає кореспондент LB.ua.

Адвокати Пашинського успішно оскаржили рішення Печерського райсуду Києва від 29 листопада про продовження запобіжного заходу до 29 січня 2020 року.

Захисник екс-депутата Андрій Федур в ході судового засідання заявив, що вважає підозра Пашинського необґрунтованою та незаконною. Він нагадав, що інциденту, в якому підозрюється екс-депутат, скоро виповниться три роки, і додав, що не бачить в діях Пашинського складу злочину.

Федур також сказав, що Пашинський ніколи не перешкоджав слідству і не має наміру цього робити.

Крім того, адвокат заявив, що не бачить причини, яка не дозволила б обрати Пашинського альтернативну запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт

Прокурори заперечували проти зміни запобіжного заходу. На їхню думку, Пашинський може впливати на свідків у справі, а також знищити докази, які поки до кінця не зібрані.

На питання судді, чому до цих пір не завершено досудове розслідування, прокурор Владислав Фомченков заявив, що зараз проводяться деякі експертизи (судово-балістична та фототехнічна), в тому числі повторні. За його словами, вони повинні завершитися протягом двох місяців, але це залежить від експертів.

Головуючий суддя також запитав у Пашинського, де він працював на момент затримання, з ким проживає і де знаходиться його закордонний паспорт. Екс-депутат відповів, що очолює свій благодійний фонд, проживає з дружиною, а паспорт – у одного з його адвокатів. Він додав, що може віддати паспорт слідчому, оскільки не планує їхати за кордон, поки не буде закінчено розгляд цієї справи.

Суд став на бік захисту Пашинського і постановив негайно звільнити екс-депутата з-під варти і доправити додому.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *