В аптеці ви їх свобідно як раніше не купите! Очільник МОЗу Степанов заявив, що в Україні заборонять продаж антибіотиків без електронного рецепту

Прuчuнoю такого нoвoввeдeння стaв нeкoнтрoльoвaний вiдпyск в Україні рeцeптyрнuх лiкaрcькuх зaсoбiв з aптeк.

В Україні з’являться eлeктрoннi рeцeптu нa лiкaрcькi зaсoбu.

Про це на брифінгу 20 вересня заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, передає “Урядовий портал”.

Зазначається, що причиною нововведення став неконтрольований відпуск в Україні рецептурних лікарських засобів з аптек, що призводить до поширення самолікування, а в результаті – погіршення здоров’я населення.

У міністерстві заявили, що продавати за електронним рецептом будуть наркотичні препарати, інсуліни, імуносупресивні лікарські засоби з 2021 року; антибіотики з 2022 року; інші рецептурні групи лікарських засобів з 2023 року.

Нагадаємо, що МОЗ змінило вимоги до 14-деннної самоізоляції. Достроково припинити 14-деннну самоізоляцію відтепер можна на восьмий день. На восьмий день людина зможе самостійно здати ПЛР-тест, якщо у неї є таке бажання. Раніше ми повідомляли, що «Слуга народу» спростували те, що міністр Степанов іде на місцеві вибори. Зранку 16 вересня з’явилася інформація, що партія «Слуга народу» подала міністра охорони здоров’я Максима Степанова першим номером у списку на вибори до Одеської обласної ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *