Українці переплатили десятки мільярдів за газ: розкрито хитру схему “реформаторів” із “Нафтогазу”

Реформи “Нафтогазу” і його керівника Андрія Коболєва коштували українцям десятки мільярдів гривень

За чотири роки реформи Андрія Коболєва на чолі “Нафтогазу” обійшлися українцям в 65 млрд гривень. Про це заявив на своїй сторінці в Facebook журналіст Олександр Дубінський.

Він зазначає, що викачування грошей із кишень мешканців України здійснювалося за допомогою “реформи газового ринку” і “газової незалежності від Росії”.

“Під цими гаслами Коболєв і Ко підняли ціни на газ до європейського рівня. І таким чином змусили звичайних українців переплатити за газ українського видобутку 65 млрд гривень”, – зазначає Дубінський.

За словами Дубінського, про це свідчить фінансова звітність “дочки” НАК “Нафтогаз”, яка видобуває тисячу кубометрів газу (з податками й витратами на транспортування) по 3200 грн/тис. м. куб. При цьому споживачам цей газ продають вже за нібито європейськими цінами – 6900 грн/тис. м. куб.

“Продають населенню найбіднішої країни в Європі, щоб витягнути з нас гроші в бюджет – а звідти розікрасти. Саме за цю схему Коболєв й отримує багатомільйонну зарплату”, – пише Дубінський.

Він також нагадує, що керівництво “Нафтогазу” отримує зарплату з бюджету, який формується за рахунок податків, сплачених простими українцями.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *