Підтрuмaймо петuцію: Укрaїнці маcово вuстуnuлu за відновлeння ядерноrо nотeнціалy

Громадяни України виступили з пропозицією відновити ядерний статус нашої держави. Так пише replyua.net, посилаючись на UNN.

Відповідну петицію українці розмістили на офіційному сайті Президента України Петра Порошенка. Люди вважають, що такий крок суттєво поліпшить обороноздатність нашої держави. Зокрема, на думку більшості, необхідно відновити балістичні ракети, які здатні нести боєголовки «Скальпель» і «Воєвода».

Їх виготовленням займаються фахівці підприємства «Південмаш». Крім того, українці просять профінансувати створення умов для виробництва, зберігання і модифікації ядерної зброї. Зазначена петиція була створена і представлена ​​громадськості українськими громадянами двадцятого грудня нинішнього року. На даний момент вона вже набрала тридцять сім тисяч голосів. Це на тринадцять тисяч голосів більше необхідної кількості.

Варто зазначити, що до здобуття незалежності Україна мала третій за розміром ядерний арсенал світу. Однак в грудні 1994 року між Україною, Російською Федерацією, Великою Британією та Сполученими Штатами Америки був підписаний Будапештський меморандум.

Він свідчив про те, що всі перераховані держави будуть поважати незалежність, суверенітет та існуючі кордони нашої країни. Вже влітку 1996 року Україна добровільно втратила ядерний статус.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *