Україна офіційно підтвердила про вступ в НАТО: військова база вже є. Ви підтримуєте це?

Українська держава на офіційному рівні підтвердив курс вступу в НАТО. Уже відомо про підготовку військовій базі для приєднання до партнерства розширених можливостей НАТО. З такого роду заявою виступив віце-прем’єр-міністр з питань євроінтеграції України Вадим Пристайко.

Колишній глава МЗС, Слова в оригіналі:

  • Україна вже готова до тіснішої інтеграції з НАТО, що пов’язано зі збільшенням сумісності стандартів армії Української держави з параметрами членів Північноатлантичного Альянсу.
  • «Якщо дивитися з військової точки зору, що наша країна готова приєднатися до програми розширених можливостей, яка збільшить сумісність військових України з підрозділами держав – членів НАТО.

Залишається тільки певне «домашнє завдання» на даному напрямку. Але робота дуже добре спланована. Її дуже добре розуміють представники сектора безпеки і оборони української держави, як і їх партнери в НАТО. З політичної точки зору ми також спостерігаємо формування консенсусу щодо запрошення України до даного формату найближчих партнерів Альянсу ».

Вадим Пристайко каже, що Україна продовжує активно прагнути до повноцінного входження до складу Євросоюзу і НАТО, є зафіксовано в Конституції нашої країни.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *