Турчинов: «Нас більше не виберуть. Потрібна війна, щоб налякати і мобілізувати населення »

Архітектором війни на Донбасі є Турчинов, Пашинський, Парубій, Яценюк і компанія.

Справедливості заради відзначимо, що Порошенко був противником військового сценарію і до останнього пручався військовому розвитку ситуації в Україні.

Після Майдану у Порошенко був найбільший рейтинг серед всіх політиків. Примітно, але Порошенко і його відроджена партія мала вага навіть в Криму і на Донбасі. При будь-яких розкладах Порошенко став би Президентом. З війною або без неї.

Ситуація складалася загрозливо для іншого табору, який в подальшому став називатися «Народний Фронт». 

Відразу ж після Майдану були проведені соціологічні опитування і Турчинов з Яценюком просто жахнулися! Їх рейтинги були настільки низькі, що їх не підтримували навіть на заході України, не кажучи вже про сході. Саме в цей момент було прийнято рішення підіграти сепаратистам і почати бійню. Кривавий сценарій допоміг Турічнову і Яценюку налякати населення, мобілізувати електорат і під приводом «в країні війна, терміново потрібна влада» вони створили партію «Народний Фронт», яка буквально за місяць почала набирати обертів виключно завдяки «ворогові» і військової риториці.

Військові злочини Турічнова і Яценюка можна поділити на 2 групи:

– Крим

– Донбас

Крим

Крим був зданий Росії і про це вже відкрито говорять як в Україні так і Росії. Саме Туричнов виконував обов’язки Президента і саме він прийняв таке рішення. 

Примітно, але зростання рейтингу Народного Фронту дивним чином збігся з початком окупації Криму. У країні почалася істерика, яку без вагань совісті скористалися військові злочинці на чолі з Турчиновим. З Криму були навмисно виведені всі війська. Було дано наказ негайно відступати з Криму без єдиного пострілу, хоча в Криму була найпотужніша військова угруповання. Наші бійці били мотивовані і були готові дати відсіч. Крім цього на материковій частині України була 150.000 армія + близько 110.000 людей готових були вступити в добровольчі загони (ред. Наступні події підтверджують цей факт). Опиратися 260.000 армії українців у Росії не було б жодного шансу. Звичайно, що була б кров, але вона не порівнянна з тим, що сталося в Україні після здачі Криму

Донбас

На Донбасі ситуація була ідентична. Військові, СБУ, добровольці, поліція були готові в лічені години зачистити нечисленних сепаратистів в Луганську. Луганськ був узятий в кільце, і бійці чекали наказу на зачистку. У 2014 році в Луганській ОДА знаходилося близько 700 сепаратистів. Абсолютна більшість луганчан трималося осторонь від подій і зачистити 700 сепаратистів можна було б без єдиного пострілу. Замість наказу на зачистку українські бійці отримали наказ негайно відступати.

Така ж ситуація була і в Донецьку. У Донецькій ОДА близько місяця розважалися пару сотень відморозків. СБУ, поліція, армія перебували в Донецьку і в лічені хвилини могли б відбити ОДА і не допустити подальшого розвитку ситуації. Однак тут також був наказ негайно відступати!

Туричнов, Яценюк і компанія навмисно дали час сепаратистам, щоб вони встигли мобілізуватися, встигли зібрати «армію». Далі час російським найманцям перекинуться на територію Донбасу.

Після цього почалася кривава бійня, яка не закінчується і до цього дня.

Військові злочинці навмисно підіграли сепаратистам. Це був їх єдиний шанс виправдати захоплення влади в Києві і утримується при владі всі ці 5 років.

Без війни рейтинг Турчинова, Яценюка і Парубія разом узятих не перевищував 4%. Війна стала їх шансом, і вони використали цей шанс.

Яценюк мільярдер, живе за межами України. Турчинов мультимільйонер. Кожен депутат Народного Фронту фігурант корупційних скандалів. Вони 5 років грабували країну під час війни і через 5 років їх рейтинг не перевищував 0,1%. 

Ось вона правда, яку повинна знати вся країна! Не забувайте ділиться з друзями в соціальних мережах.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *