Це такий сюрприз до Дня Незалежності? Кабмін повідомив яка пенсія “світить” українцям без стажу

Пенсія в Україні буде залежати від кількості трудового стажу. Для того, щоб людина отримала потім мінімальні виплати – йому потрібно пропрацювати 5 років.

Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебная, пише Ліга.

Пенсія на рівні прожиткового мінімуму буде виплачуватися людям, які пропрацювали 5 років. Максимальні виплати отримають люди з повним стажем.

“Наша цель – усилить минимальные уровни социальной защиты в пожилом возрасте. Для этого государство должно гарантировать людям с полным страховым стажем коэффициент замещения пенсией заработка не ниже 40%, людям со стажем 15 лет – страховую пенсию, возможно, с более низким замещением, но по общей формуле, людям со стажем от 5 лет – помощь от государства для обеспечения по крайней мере прожиточного минимума”, – сказала Лазебная.

В Министерстве считают необходимым ввести универсальные правила регулярной индексации всех пенсий.

“Ми побачили повне розуміння і підтримку запропонованих урядом законопроектів в сфері реформування прожиткового мінімуму, встановлення точної дати і однакових правил індексації для всіх пенсійних виплат, планів по впровадженню адресних допомог літнім людям, які не мають необхідного стажу для пенсії”, – зазначила міністр.

Які підвищення чекають пенсіонерів у 2021 році

З 1 липня в Україні підвищився мінімальний прожитковий мінімум, а разом з ним – мінімальна пенсія за віком, доплати за стаж понад норму. Також з 1 липня прибавку в 100 гривень отримають ті пенсіонери, яким в 2021 році ще не робили перерахунок і індексацію виплат.

З 1 жовтня 2021 року українські пенсіонери, які досягли 75-80 років почнуть отримувати спеціальні доплати в розмірі 400 гривень. Мінімальні пенсійні виплати будуть встановлені в розмірі 2500 гривень.

1 коментар до “Це такий сюрприз до Дня Незалежності? Кабмін повідомив яка пенсія “світить” українцям без стажу

  • 24 Серпня, 2021 о 6:07 am
    Permalink

    щоб помитись маєте кругом море,вам треба було путіна маєте путіна, хочь камні з неба ,чому і на яких підставах україна має вас зрадників поставляти водою,

    Відповідь

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *