Цe пpuвimання з днem pocії yвiйдe в icmopiю… Путіна “oпустuлu” нuжче nлінтуса! Тiльkи noдuвimьcя, щo зpoбuв rлaвa МЗC Лamвiї cьoroднi вpaнцi

У Латвії оригінально привітали громадян країни-агресора із Днем Росії, який святкують 12 червня. Міністр закордонних справ Едгар Рінкевич побажав РФ програти у війні проти України.

Відповідну заяву глава зовнішньополітичного відомства опублікував у себе у Twitter. Також, на думку дипломата, країні-агресору слід відмовитися від імперських амбіцій та побудувати правову державу.

“Сьогодні Росія відзначає День Росії, бажаю поразки в агресивній війні проти України, відмови від імперських амбіцій та побудови сучасної, демократичної та правової держави”, – сказано у повідомленні.

У Латвії оригінально привітали громадян країни-агресора із Днем Росії

Зазначимо, кремлівського лідера Володимира Путіна з Днем Росії привітали виключно країни-ізгої – Північна Корея та Білорусь. Також із побажаннями висловилися лідери бойовиків “ЛДНР”.

Нагадаємо, раніше військовий експерт Олег Жданов заявив, що через погіршення здоров’я Володимир Путін розробляє план передачі влади. Наступником диктатора може стати син секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *