Тeрмiновo! Здійснено гyчнe затримaння, яке пoставuло на вyхa вcю кpaїну! Щ0йнo стaлo вiдoмo кого “взялu”

Український військовий мав російське громадянство.

У Миколаївській області викрили агентурну мережу російської воєнної розвідки повідомляє ТСН

Про це представник Департаменту контррозвідки СБУ Володимир Нестюк заявив під час брифінгу.

” було затримано її (мережі – прим.ред.) керівника, громадянина України 1961 р.н., капітана першого рангу ЗСУ в запасі, який також має російське громадянство. Було встановлено, що він був завербований кадровим співробітником ГРУ генштабу ЗС РФ у Севастополі та неодноразово виїжджав до анексованого Криму для проведення агентурних зустрічей”, – розповів він.

За словами Нестюка, агент разом зі своїми поплічниками здійснював збір та передачу інформації з обмеженим доступом про функціонування підрозділів на території Очаківського гарнізону, а також їхнє залучення до проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі.

Також контррозвідники встановили, що останнє завдання від російських кураторів полягало у створенні підпільної організації для проведення різного роду заходів із дестабілізації ситуації в регіоні та подальше керування нею.

“За місцем проживання агента було зібрано документальні матеріали скоєння ним злочину – засоби зв’язку з російськими розвідниками, комп’ютерну техніку, електронні накопичувачі інформації, на яких оброблялися зібрані відомості, а також документальні матеріали, зокрема з обмеженим доступом”, – резюмував Нестюк.

Наразі українському військовому оголошено підозру за ст. 111 Кримінального кодексу (Державна зрада) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою терміном на два місяці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *