Тepмінoвo! США взялu Крuм в кільце: що відбувається. ФОТО

Військово-повітряні сили США взяли під повний контроль окупований російськими військами Крим. Про це інформує тематичне видання Український мілітарний портал

За наявною інформацією, з початку поточного тижня сили Сполучених Штатів активно патрулювали зону навколо окупованого Криму, організувавши “повітряне кільце” над півостровом.

Зокрема, 22 квітня після президентських виборів в Україні літак радіоелектронної розвідки Boeing RC-135V здійснив патрулювання вздовж окупованої російськими військами півострова.

Вже на наступний день стратегічний розвідувальний безпілотник RQ-4B-30 Global Hawk Військово-повітряних сил США здійснив патрулювання над територією тимчасово непідконтрольного Україні Донбасу, після чого також провів політ уздовж узбережжя окупованої росіянами Криму.

Також є інформація, що над акваторією Чорного моря здійснював патрулювання американський протичовновий літак P-8A Poseidon, який призначений для знищення ворожих підводних човнів. Як зазначає тематичне видання, він зосередився на роботі поблизу російської військово-морської бази в Новоросійську і окупованому Севастополі.

Вчора, 24 квітня, патрулювання в Чорному морі провів літак радіоелектронної розвідки Boeing RC-135V, який також належить військово-повітряним силам США.

Також раніше повідомлялося, що Кримський міст знищує все живе. Кримський міст вже перетворює Азовське море на болото.

Наслідки через незаконне будівництво окупантами кримського мосту вже проявили себе. В Азовському морі погіршилася якість води. Про це в інтерв’ю виданню «Апостроф» розповів кандидат геолого-мінералогічних наук, незалежний експерт Юрій Медовар.

«У мене на рецензії лежить стаття «Вплив Керченського мосту на зміну якості води в Азовському морі». Написали її хлопці з інституту Ростова. Там робляться цікаві висновки про те, що будівництво моста вплинуло на погіршення якості води, але не суттєво. Просто, як в тому анекдоті: ти або плавки Одягни, або хрестик зніми. Так само і тут: вплив, але не суттєво «, — зазначив експерт. Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *