Терміново! Прямо у залі ООН: Трасс шокувала – вже йдуть в Україну. Тепер Путіну точно кінець, потужно!

Велика Британія збільшить військову підтримку України до її перемоги у війні з РФ. Зокрема, в Україну прибуває нова британська зброя, включаючи ракети MLRS.  Про це заявила прем’єр-міністр Великобританії Ліз Трас, виступаючи на засіданні Генеральної Асамблеї ООН.  Вона пообіцяла, що в цей вирішальний момент її країна збільшить військову підтримку України наскільки буде потрібно. 

“Поки я говорю в Україну прибуває нова британська зброя, включаючи ракети MLRS. Ми не заспокоїмося поки Україна не здобуде перемогу”, – підкреслила Трасс.

Вона сказала, що сьогодні в Україні Росія використовує зброю, щоб “вбивати, калічити людей”, а також “знаряддям війни є згвалтування”. 

Трасс гостро розкритикувала дії президента РФ Володимира Путіна.

Ми побачили як Путін відчайдушно намагається виправдати свої катастрофічні невдачі, він подвоює свої зусилля, посилаючи ще більше резервістів на страшну долю, – підкреслила вона. 

За її словами, Путін робить “ще більше фальшивих заяв і брязкає зброєю, але це не спрацює”. “Міжнародний альянс сильний і Україна сильна. Українці не просто захищають свою країну – вони захищають наші цінності і безпеку всього світу”, – підкреслила Трасс, додавши, що тому світова спільнота має активно діяти. 

І, схоже, після останніх заяв кремлівського диктатора, світові лідери почали активніше висловлювати свою чітку позицію щодо ситуації в Україні та реагувати на прямі погрози з Росії.

Лідер країни-агресора володимир путін виступив із «безрозсудними» ядерними погрозами, росія порушила основні принципи статуту ООН. Про це заявив президент США Джо Байден під час свого виступу на Генасамблеї ООН. 

Про що заявив американський президент? Ніхто не погрожував росії й ніхто, окрім росії, не прагнув конфлікту. Крім того, США хочуть, щоб війна в Україні завершилась на справедливих умовах.

США тісно працюють із союзниками, аби не допустити потенційну атаку росії на територію НАТО. США виступають за розширення Радбезу ООН, у тому числі, й за рахунок нових постійних членів. 

Ми й надалі виявлятимемо солідарність з Україною проти агресії Росії, – зазначив Байден. 

Також він додав, що ядерну війну не можна виграти, її не можна починати, а рішення путіна про мобілізацію – помилка та погана новина для російського народу.

“Росія набирає ще більше солдатів і намагається організувати фейковий референдум – це безпосереднє порушення хартії ООН. Весь світ має побачити ці злочини. Ніхто не загрожував росії і ніхто, крім неї, не шукав цього конфлікту. Ми намагалися уникнути його”, – зазначив він. 

Свою критичну і однозначну позицію також висловив президент Франції Емануель Макрон.   За його словами, країни, які відмовляються стати на бік України у війні проти Росії, є “співучасниками” нового російського імперіалізму. 

“Ті, хто сьогодні мовчить, служать — проти власної волі чи таємно з певною співучастю — справі нового імперіалізму”, — сказав Макрон.

Макрон сказав, що агресія Росії проти України ознаменувала “повернення до епохи імперіалізму та колоній” і що світ опинився перед вибором між “війною та миром”. 

У той час як західні союзники, такі як Франція, продемонстрували єдиний фронт проти Росії після її вторгнення в Україну, в Африці та Азії відповідь була більш стриманою.

Деякі країни не бажають надто рішуче засуджувати Росію. Ця тенденція знайшла відображення в квітневому голосуванні в ООН, коли 58 країн, включаючи Індію, Бразилію, Південну Африку та Індонезію, утрималися під час голосування за резолюцію про виключення Росії з Ради ООН з прав людини. 

Тож, як ми бачимо, кремлівський диктатор дедалі більше опускає себе та свою країну на дипломатичне дно, в той час, як цивілізований світ все більше висловлює однозначну проукраїнську позицію. Це означає тільки одне – більше підтримки для ЗСУ та пришвидшення перемоги.

Джерело:ukr24.pp.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *