Терміново: Ахметов виділив 1 мільярд на Майдан проти Зеленського

Найбагатша людина України Рінат Ахметов, який після Майдану став ще нахабніше і ще багатшими, виділив 1 мільярд доларів на повалення Зеленського.

За нашими даними, Ахметов почав активно купувати собі професійних «патріотів». На 100% відомо, що Ахметов купив собі Олега Ляшка і його партію. Куплені частина професійних патріотів з Народного Фронту і БПП, куплена частина міністрів і величезна частина професійних активістів і політологів, які щодня скачуть і брешуть по телевізору за гроші олігархів.

Рінат Ахметов
Рінат Ахметов

Наші обізнані джерела кажуть, що Ахметов дуже активно спілкується з Порошенком і Медвечук. Саме ці 3 олігарха готують дестабілізацію України та новий Майдан проти Президента і народу.

Професійні патріоти Ахметова-Порошенко активно розкручують тему вбивства Президента і державного перевороту.

Особливо сильно вони активізувалися після того як команда Зеленського скасувала аферу Ротердам + і показала світу новий Закон про конфіскацію майна чиновників, суддею, прокурорів, депутатів, які наживалися на країні.

Дарагой друзі почали діяти
«Дарагой друзі» почали діяти

Тільки за два тижні від професійних патріотів Ахметова звучали десятки загроз вбити Президента.

Ми закликаємо народ бути дуже пильними! Не кожен в вишиванці є патріотом, не кожен хто кричить «Слава Україні» є патріотом.

розкритий Порошенко
Порошенко

Найчастіше це професійні патріоти, які за гроші олігархів дурять народ і виконують чіткі накази господарів.

Нагадаємо, що буквально позавчора Президент України Володимир Зеленський почав розкуркулювати Ахметова.

Новообраний Президент України завдає першого нищівного удару по бізнес-партнеру Порошенко Ринату Ахметову.

У Володимира Зеленського прийняли рішення скасувати скандальну аферу Ротердам +, на якій Ахметов і Порошенко заробили мільярди.

За нашими даними, Президент України прийняв тверде рішення стерти з лиця землі олігархію і монополію в країні.

Через місяць афера «Роттердам +» перестане існувати. Про це повідомив новий глава РНБО Олександр Данилюк під час брифінгу телеканалу ZIK.

«З 1 липня схема заробітку просто зникає» – заявив Данилюк.

За його словами, якщо це рішення набуде чинності, всі ті, від кого залежить впровадження ринку, мають ряд ризиків. Для того, щоб зменшити негативний ефект на громадян і економіку країни, вони повинні працювати цілодобово і нести свою відповідальність.

Данилюк підкреслив, що в разі відстрочки закону повинна бути проведена зустріч з депутатами Верховної Ради і це питання має стати пріоритетним.

Нагадаємо, що за 5 років Ахметов і Порошенко обдерли кожну українську родину на банальної афері Ротердам +. Ця афера полягає в тому, що Порошенко і Ахметов купували вугілля в «ДНР», а продавали його Україні як вугілля з Ротердамі.

Таким чином був завдасть страшного удару по Україні і українців в цілому.

Відзначимо, що після цієї новини Ахметов дав наказ своїм ланцюговим патріотам «Ляшко» всіляко саботувати роботу Володимира Зеленського.

Обов’язково поділіться цією новиною зі своїми друзями в соціальних мережах. Країна повинна знати правду.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *