Цe кiнeць: poзрuв дuпвiднoсuн CШA і Рociї, тaкorо не бyлo нaвiть у нaйriршi чaсu «Хoлoднoї вiйнu»

РОЗРИВ ДИПЛОМАТИЧНИХ ВІДНОСИН США І РОСІЇ: такого не було навіть у найгірші часи «Холодної війни»

Сполучені Штати введуть нові санкції проти Росії через використання хімічної зброї .Ультиматум відводить «Імперії Зла» 90 днів на роздуми

США введуть обмеження на торгівлю з РФ та можуть розірвати дипвідносини, якщо Росія не позбавиться усієї хімічної та біологічної зброї під контролем міжнародної спільноти. Про це повідомляє The Washington Post з посиланням на Держдеп США, зазначають Патріоти України.

«Санкції можуть мати суттєвий вплив на торгівлю з РФ, включаючи заборону надання ліцензій на відправлення окремих товарів у США, таких як електронні пристрої», — розповів виданню офіційний представник Держдепу.

«Якщо Росія не погодиться упродовж 90 днів «зупинити використання всієї хімічної зброї та дозволити перевірку для підтвердження її ліквідації, додатково запроваджені заходи можуть призвести до призупинення дії дипломатичних відносин», — наголошується у статті.

Крім цього, Вашингтон у такому випадку може припинити практично всю торгівлю між двома країнами та заборонити права на посадку для російських авіаліній.

Такого не було навіть у найгірші часи «Холодної війни»: Новий жорсткий пакет санкцій США передбачає розрив дипломатичних відносин з Росією — The Washington Post

ДЖЕРЕЛО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *