Людям вірвався терпець! В двір нардепа від “Слуги народу” невідомий кинув “Коктейль Молотова” згоріла вся…

У двір нардепа від фракції “Слуга народу” Михайла Лаби невідомий закинув “коктейль Молотова”. Відзначається, що ніхто з родичів нардепа і його самого не постраждав.

Сьогодні, 15 травня, стало відомо, що в Закарпатській області на подвір’я нардепа від фракції “Слуга народу” Михайла Лаби невідомий закинув “коктейль Молотова”. Підкреслюється, що ніхто не постраждав. При цьому нікого затримати не вдалося. Про це повідомляє  Діалог.UA з посиланням на прес-службу  поліції . Правоохоронні органи відкрили справу за статтею 346, вона передбачає покарання за замах на життя і здоров’я держчиновника.

Відзначається, що під час нападу родичі нардепа і він сам не постраждали, проте пляшка “коктейлю Молотова” потрапила в альтанку яка спалахнула як сірник. Місцеві ЗМІ зазначають, що Михайло Лаба сам подзвонив і викликав поліцію.

Раніше повідомлялося, що в українських ЗМІ сплив фейк про підготовку  замаху на українського президента Зеленського. Видання видавали “сенсацію” про те, що нібито на президента вирішили тиснути силою, оскільки інші способи впливу не дали ефекту У січні повідомлялося, що офіс партії Анатолія Шарія в Херсоні закидали ” коктейлями Молотова “.

Відзначається, що поліція не знайшла винних. Офіс незабаром був відновлений. До цього Володимир Зеленський заявляв, що допускає можливість  замаху і саме тому прийняв рішення відмовитися їздити на велосипеді на роботу.

Він запевнив, що, можливо, зможе це зробити в кінці свого президентського терміну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *