Слуга народу ” Микола Тищенко знову спoзoривcя на повну : нардеп вийшов і офіційно заявив, що він на Закарпатті і буде перевіряти броніки на якість на собі, стоячи у Києві біля Андріївської церкви

Після скандалу 3 неякісними бронежилетами для територіальної оборони Києва , народний депутат від “ Слуги народу ” Микола Тищенко заявив , ЩО тепер перевірятиме їх на собі . Політик сказав , що сам тестуватиме бронежилети , ” щоб наші воїни були добре захищені ” .

Тищенко записав відеозвернення до підписників та заявив , що незабаром розповість перші результати тестування одного з броніків . Відео він опублікував на своїй сторінці у Facebook у суботу , 18 червня . Він одягнув на себе бронежилет і заявив , що буде його перевіряти . ” Тепер ми тестуватимемо броніки , щоб наші воїни були добре захищені . А тестувати ми будемо саме на мені . Ось один бронік , мені його передали і дуже скоро ви дізнаєтеся , наскільки він куленепробивний . Хочете дізнатися , чи ваш бронежилет такий же надійний , пишіть мені у коментарях і наступний протестований бронік буде саме ваш ” , – сказав Тищенко .

Киянка Дана ЮровИЧ помітила деякі ” особливості ” у відеозверненні Тищенка Моя улюблена рубрика « Микола » .

  1. Андріївська церква в м . Києві . А Микола « на Закарпатті » –

2. Розігрувати « протестовані » броніки аби підвищити конверсію сторінки відверте лайно . Хоча хто чекав іншого від даного пасажира .

3. Хто не знав , Микола « подарував » броніки ( десь 40 шт ) теробороні свого округу Святошинський район . – Героїчно розписував як його дружина з подругою тащили ці броніки самовіддано через усі кордони .

Броніки виявились 1983 року випуску і такі , що можна легко проштрикнути « пірочінним ножичком » . ( у Слідство.Інфо є прекрасний матеріал на дану тему ) Це коли раптом хто буде питати про поїздочки і « благодійні вечори » деяких селебрітіз в Європі .

Якого вам ще блеать « амбудсмена » не хфатае ?!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *