Розшифрували останнє пророкування Ванги. Вже відомо коли паде Путін… Ви не повірите, але це вже в…

Кожен вирішує сам, вірити в ворожіння і пророцтва провісників чи ні. Але факти залишаються фактами і вже помічено, що точність пророцтв Ванги вище, ніж у прогнозів всіляких аналітиків. Ніхто і не сперечатиметься, що у віщунки були надздібності, через що до неї приїжджали російські та іноземні політики, бізнесмени і відомі особистості.

Її пророцтва не обійшли стороною нинішнього главу Росії: цілителька запевнила всіх, що російський президент буде керувати країною зовсім не довго, передає znaj.ua .

Так відома болгарська ясновидиця Ванга, коли ще була жива, передбачила, що правління Володимира Путіна закінчиться до кінця 2018 року. Чи збудуться прогнози всесвітньо відомої Ясновидица чи ні ми дізнаємося зовсім скоро.

Ще понад 30 років тому віщунка розповіла письменникові Валентину Сидорову про Путіна, про який на той момент знали ще не все. У той час нинішній президент РФ тільки почав говорити про те, що хоче домогтися багато чого в політичній сфері.

Ванга зазначила, що буде час, коли нічого не залишиться, крім популярності про Путіна і Федерації. Після того як болгарка сказала такі слова, управляти країною став інший політик. Раніше її слова ніхто не сприйняв буквально, але зараз про їх правдивості ніхто не сперечається. Саме тому багатьох цікавить питання: «Коли підійде до кінця правління російського диктатора?».

В цей же час віщунка повідомила, що розпадеться Радянський Союз, а РФ стане самостійною країною. Згідно з передбаченнями болгарки, до 2040 року люди будуть спостерігати возз’єднання 3 держав: РФ, КНР та Індії. Також вона зазначила, що невеликі поселення постраждають від повеней і землетрусів. Цілителька підкреслила, що в багатьох країнах настане період крадіжок, махінацій і розрухи.

Ванга говорила, що в 2018 році переможе на виборах Володимир Путін , але догляд його буде несподіваним для всіх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *