Цьоrо вже не спuнuтu! Почалося найстрашніше: Росія йде під воду…. Людu в nаніці…

Фахівці попередили про катастрофу, яка почнеться в Росії і накриє весь світ  

Група вчених заявила про нестабільність льодовикового комплексу Вавилова, який розташований на Північній Землі.

Льодовики, за словами фахівців, почали швидко танути.

Крім того, різко збільшилася швидкість руху шапки льодовиків – сьогодні вона становить 25 метрів в день, хоча ще кілька десятків років тому показник обчислювався в сантиметрах.

Раніше вважалося, що крижані шапки, розташовані в північних широтах, відрізняються особливою стійкістю перед глобальною зміною клімату. Хоча через збільшення середньої температури атмосфери льодовиковий покрив в Арктиці й Антарктиці починає зменшуватися, вчені не очікували, що це в значній мірі торкнеться стабільних покривних льодовиків. Нові дані показують, що останні виявилися вразливими до потепління, і їх танення може призвести до збільшення рівня моря приблизно на третину метра.

На думку вчених, близько 500 років тому через опади стався невеликий зсув західній частині льодовикового комплексу в сторону моря. Коли нижня частина льодовика стала танути, він прискорився через зменшення сили тертя, однак при цьому він почав танути ще швидше.

У 2015 році через те, що порода під льодовиком стала надмірно слизькій, він різко збільшив швидкість руху. Також зросла і швидкість танення. Якщо за 30 років до 2015 року він встиг втратити лише 1,5 кубічних кілометра льоду, то вже на протязі 2015-2016 рр. зникло 4,5 кубометра. За два роки крижана шапка перемістилася на два кілометри.

Варто відзначіті, що біля Антарктиди від шельфового Льодовик Ларсен відколовся гігантський айсберг А-68. Рамус вчених прикрутив НЕ Стільки велічезні розміри Глібов, розміром з половину Ямайки, скільки его дивне поведение.

Так, за це літо айсберг вернулся проти годіннікової стрілки на 90 градусів, что НЕ властіво таким Величезне об’єктів. Досліднікі все ще намагають з’ясувати, что стало причиною такого Швидкого повороту.

Як відомо, айсберг А-68 відколовся влітку 2017 року. Площа айсберга А-68 ставити 5,8 Тисячі кв. м., а маса – трільйон тонн. Ранее Крижана брила НЕ пріваблювала до себе Рамус и булу стійкою, так як зачепівся за морське дно и практично НЕ Руху.

Альо з липня айсберг почав плавний поворот проти годіннікової стрілки, а в серпні поворот пріскорівся. Відзначається, что за останні два тіжні айсберг вернулся на 10 градусів, а за два тіжні до цього – на 30 градусів.

Много вчених упевнені, что А-68 Втрата контакт з дном через поступове танення або айсберг попал в сильну морська течія.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *