Ранок понеділка жителі цих міст запам’ятають на все життя: почалася евакуація, понад 50 будинкыв затоплені, з берегів вийшли одразу 3 річки

Окупованuй Крuм вкотре продовжує страждатu від наслідків затяжної негодu. Через рясні опадu на півострові вuйшли із берегів 3 річки – Бельбек, Коккозка та Бага.

Окупаційна влада повідомила, що понад 50 приватних будинків у Бахчисарайському районі Криму, затоплені. Наразі триває евакуацію тамтешніх місцевих мешканців.

Ріки виходять із берегів

  • За даними управління з гідрометеорології окупантів у другій половині доби 5 липня у річці Бельбек очікується підвищення рівнів води на 2 – 3 метри.
  • Є загроза підтоплення будинків й у Зеленівському і Голубинському поселеннях, яким протікає Бельбек та ще одна річка – Коккозка.
  • Непроста ситуація й у Байдарській долині біля Севастополя. Вода принесла з собою багато сміття, внаслідок цього рух між селами Джерельне та Передове заблокований.

Зверніть увагу! Саме у Байдарській долині є найбільша прісноводна водойма Севастополя – Чорноріченське водосховище. Воно стрімко міліє.

Дощ призвів до нових локальних підтоплень в окупованій Ялті. Втім, окупаційна влада міста запевнила, мовляв, ситуація наразі під контролем

Місцеві мешканці Криму публікують у соцмережах відео, які демонструють масштаби проблеми. На кадрах видно сильний потік води, який зноситть все на своєму шляху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *