Путіна “розкусили”: стала відома ключова мета Росії і це не Донбас і не Київ…

Ключова мета окупантів в Україні це насправді не Донбас і навіть не Київ

Про це в інтерв’ю РБК – Україна розповів радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко . ” Станом на зараз у них план мінімум це просто анексія Херсонської області , план максимум це якщо вдасться , тоді розвивати наступ на Миколаїв і далі на Одесу .

Тому що ключова мета цієї війни це насправді не Донбас , а це безумовно Одеса і повний контроль над Чорним морем ” , розповів він . – За словами Денисенка , втілення цього плану є важливим для Кремля ще й тому , що якщо росіянам вдається захопити Одесу , вони повертаються до початку 20 століття , коли Радянський Союз патрулював більшу частину Чорного моря і був домінантною силою в Чорному морі .

” Тобто це їхня доктрина СТОЛІТНЬОЇ давності ” , – констатує радник міністра . Водночас окупантам втілити задумане по що не вдається .

“ Ситуація така , що ми перерізали систему постачання частково між частинами угруповань російської армії на півдні України . Поки що вони на цьому напрямку особливо нічого зробити не можуть .

Вони Окопуються і готуються до анексії цієї території ” , – резюмує Денисенко . Раніше Денисенко оцінив можливiсть нападу Росії на Молдову з огляду на те , що РФ вже навіть розробила чіткий план вторгнення на територію сусідньої країни .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *