Портнов попереджає владу: “Садіть Порошенка, поки не пізно. Все це почав він”

Відомий юрист, Андрій Портнов знову попереджає владу. Він прямим текстом говорить: “Садіть Порошенка, поки не пізно”. Адже, лише сліпому не видно, що екс-президент не дає нормально працювати новій владі. Тому пора вже поставити його на своє місце. Про це написав у соцмережі Андрій Портнов.

Партія Порошенка постійно з чимось не згодна, тому протестує на всіх засіданнях Ради. Крім того, Петро Олексійович не з’являється на допити, прикриваючись депутатським мандатом. А тепер взагалі затіяв черговий Майдан, вивівши на акцію протесту націоналістів. Можливо, саме з цього починається “Путч Порошенка”, про який раніше вже говорили депутати.

Юрист відмітив, що Порошенка постійно ловлять на відвертій брехні. Зокрема, це стосується тієї ж “формули Штайнмаєра”. Портнов переконаний, що у Німеччині признали авторство цієї формули. А Порошенко продовжує торочити, що ці умови Україні нав’язала Росія, а Штайнмаєр біля неї і близько не стояв. 

“Тобто Порошенко навмисне брехав”, — пише Портнов.

Тому юрист вважає, що екс-гаранта треба взагалі списати з політичної арени України.

“Вважаю, що за брехню, розпалювання і провокування війни, воєнні злочини і створення умов для масових вбивств українців, Порошенко повинен повністю зникнути з української реальності”, — написав Портнов.

Для цього мають попрацювати професіональні слідчі органи нашої країни. І перевірити  його зовнішньополітичні переговори, підписання всіх угод та директив, військові накази, які впливали на мир в Україні. А також прошерстити всіх міністрів, помічників, радників та чиновників адміністрації. Навіть його перекладачів та тих, хто писав протоколи під час зустрічей. 

А потім співставити цю інформацію із тим, що екс-президент говорив публічно. На його думку, тоді стане зрозуміло, що його слова супроводжувалися “дешевим піаром і пафосом”.

На думку Портнова, час “ікс” для Порошенка настав саме зараз.

“Закінчувати з ним потрібно саме зараз, коли це має і юридичні підстави, і громадську думку. Один раз вирішили і забули у в’язниці”, — переконаний юрист.

Андрій Портнов попереджає владу, що вона може втратити шанс на відновлення справедливості. “Садіть Порошенка поки не пізно”, — говорить юрист. Адже, Порошенко знову розправив крила і відкрито ігнорує ті факти, які знаходять проти нього. І тим часом готує новій владі велику свиню, дезінформуючи народ про команду та самого президента Зеленського.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *