Пeнcіoнeрu бiльшe нe плaтuтuмyть: Зeлeнcькuй зpoбuв нeмoжлuвe, цe oбroвoрюють вcі

Президент продовжує дивувати Українців новими змінами

Держава нарешті подбає про пенсіонерів. Літнім Українцям більше не доведеться платити за комунальні послуги.

Про це на своєму офіційному акаунті в соціальній мережі Facebook , заявив блогер Михайло Шнайдер.

Він каже, що зміни потрібно робити відразу, або ніколи. Блогер певен, що це саме той випадок швидких змін. Він пише, що кількома днями раніше, представник президента Андрій Греус дав гучну заяву. Він сказав, що починаючи з цієї осені, а точніше з вересня 2019 року, українські пенсіонери практично не витрачатимуть кошти на сплату комунальних послуг.

У повідомленні говориться, що всі жителі України віком старше 70 років можуть не турбується про тарифи, адже більшу частину рахунку за комунальні послуги за них оплатить держава, пенсіонери будуть погашати лише мінімальну частину від загальної суми оплати.

Михайло Шнайдер назвав це справжньою турботою про народ. Він подякував Володимира Зеленського за дії в правильному напрямку і висловив йому свою повагу.

Користувачі неоднозначно зустріли даний пост. Одні згодні з блогером і заохочують дії президента. Інші навпаки кажуть, що не потрібно оплачувати комуналку від держави, потрібно зробити адекватні ціни, приводячи в приклад тарифи попередньої зими, коли середня вартість комунальних послуг була в два рази більше ніж мінімальна пенсія. Також вони вважають, що подібну допомогу потрібно надавати за рахунок податків з олігархів, а не з простих громадян, тоді це буде справедливо.

Нагадуємо, що в команді президента вже обговорювали “безкоштовну комуналку” У повідомленні говорилося про зміни законів які ввела попередня влада і допомоги всім нужденним. Крім цього в команді Зеленського планують повернути право на матеріальну допомогу тим, хто його втратив після поновлення закону, а це кілька мільйонів чоловік.

Ми публікували, що правила на отримання субсидій в Україні зміняться . Таким чином оплата комунальних послуг буде розраховуватися для кожної сім’ї індивідуально за допомогою спеціальної формули і тимчасово будуть скасовані пільги на житлоплощу.

Також розкриті численні схеми українців для отримання допомоги від держави . Серед них розірвання шлюбу, зміна місця реєстрації, неофіційна робота, отримання довідок про наркотичну залежність і багато іншого.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *