Остання надія рідних сгасла: щойно опубліквали фото з місця cтрaшнoї aвaрiї пасажирського літака Ан-26

З’явилося перше фото з місця аварії пасажирського літака Ан-26 на Камчатці. За попередньою інформацією, літак врізався в скелю на висоті в 230 метрів.

Як повідомляє Telegram-канал Mash, темна пляма на фото – місце удару.

Своєю чергою екстрені служби повідомляють, що від удару його розірвало на дві частини і почалася пожежа. Шансів на порятунок не було.

СК розглядає кілька версій катастрофи: погані погодні умови, технічні несправності повітряного судна або помилка пілотування.

Є 3 версії катастрофи

  • Наразі слідство розглядає 3 версії катастрофи. Зокрема, помилку екіпажу.
  • Водночас очільник “Камчатського авіапідприємства” Олексія Храбров заявив, що екіпаж Ан-26 був молодим і досвідченим. Командирові літака було 36 років. Чоловік мав хороший рівень досвіду.
На Камчатці впав літак

Фото з місця трагедії / Baza

Як повідомлялося, літак Ан-26, який виконував пасажирський рейсз Петропавловська-Камчатського (аеропорт “Єлізово”) до селища Палана, але не вийшов на зв’язок 6 липня. За попередньою інформацією, на борту літака перебувало 22 пасажири, зокрема одна дитина, і шестеро осіб екіпажу. 

Уламки виявили межах берегової лінії затоки Шеліхова, біля селища Палана. Літак впав на березі, де повинен був пролітати на висоті 800-600 метрів. Частини стабілізатора знайшли на сопці, хвіст – на обриві. Частина деталей опинилася у морі. Пасажирський літак Ан-26 повністю зруйнований.

За матеріалами

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *