“Навіщо ви її в6uлu?”: Поведінка в6uвцl 11-річної Даринки на суді npuголомшила всю Україну. Heчyвано!

В Одесі 21 червня обирали запобіжний захід вбивці 11-річної Дарини Лук’яненко – Миколі Тарасову. Злочинець не заперечує своєї провини. З’явилося відео з суду над вбивцею дівчинки.

21 червня, коли все село Іванівка ховало 11-річну Дарину Лук’яненко, в Одесі суд обирав запобіжний захід її вбивці Миколі Тарасову. Він викрав дівчинку і завдав їй смертельне ножове поранення в сонну артерію. За версією слідства, вбивство було скоєно на сексуальному грунті.

Через великий резонанс будівлю суду було взято під посилену охорону. Обвинувачення вимагає для вбивці арешту без права виходу під заставу.

У Мережі вже з’явилося відео з суду, де Тарасов дає свідчення. Він визнає, що вбив дівчинку. Але, з його слів, не знає, навіщо це зробив. Злочинець також зазначив, що брав участь в пошуку дівчинки вже після того, як з нею розправився.

Варто відзначити, що Тарасова знайомі з ним люди характеризували як «замкнутого». Він раніше навчався в Одеському коледжі комп’ютерних технологій, майже весь час проводив за комп’ютером, не працював. У його кімнаті виявилося дуже багато дитячих іграшок.

Про дивні схильності Тарасова в Іванівці чутки ходили давно, зокрема, про те, що він роздягався перед дівчатками. Його також раніше викрили в стеженні за двома школярками.

Суд взяв під варту підозрюваного у вбивстві 11-річної Дарини Миколу Тарасова на 60 діб без права внесення застави.

Даша Лук’яненко зникла 13 червня. Як стало відомо пізніше, в цей же день Тарасов її вбив. Речі дівчинки спалив, а її тіло вкинув до вигрібної ями в своєму будинку. Знайшли дитину тільки через 6 днів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *