На знимці Андрій Гончарук . Він був водолазом гідроцеху Запоріжської AEC . Тієї AEC , яка зараз під росіянами . Андрій відмовився співпрацювати з окупантами і вони його позбавили життя

Інтернет видання Козак з посиланням на ФБ Зої Казанжи повідомляє На фото – Андрій Гончарук . Він був водолазом гідроцеху Запоріжської АеС . Тієї Аес , яка зараз окупована російськими покидьками .

Був . Загинув 5 днів тому . Окупанти його жорстоко побили . В стані коми Андрія відправили до лікарні . Там він помер , не приходячи до свідомості .

В енергодарі на АеС пок * дьки тортурами вибивають із працівників станції інформацію про те , що вони , начебто , викинули якусь зброю в бетонні чаші охолоджуючих басейнів станції .

І змушують осушити басейни , зупинивши помпи , які подають воду на безпекові системи енергоблоків . Подібна операція може призвести до ядерної катастрофи . Андрій відмовився брати в усьому цьому участь . Забили до смерті .

Кожна людина , яка працює зараз на Запоріжській АЕС , в нелюдських моральних і фізичних умовах , герої . Ціна нашої електрики і безпека – непомірна .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *